Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Auchan online vásárlás megéri?

Auchan online vásárlás megéri?

Figyelt kérdés
Jobban ki jövök ha egy halom dolgot megrendelek és kiszállítják mintha én mennék el vásárolgatni? Illetve ha mondjuk tojást rendelek nem törik össze vagy gyümölcs nem nyomodik meg? Kinek mi a tapasztalata?

2022. jan. 18. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ezt neked kell tudni, hogy mivel hogy jössz ki jobban idővel és pénzzel.
2022. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igaz, és a szállítás milyen?
2022. jan. 18. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem rendelek gyümölcsöt, zöldséget kivéve krumpli hagyma stb) mert nem látom milyen. Auchan jó és megbízható, sosem tört el a tojás se😊 viszont a legutóbb valami kegyetlen szar krumplit hoztak (ez az egy amit rendelek mert nem tudom elcipelni) alig vártam hogy elfogyjon.
2022. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Árban jobban ki jössz mintha el mennél érte?
2022. jan. 19. 11:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül hogy 990ért hozzák ki nem rosszabb árban mint elmenni érte.
2022. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy jönne ki árban jobban rendeléssel? Nincs külön online meg bolti ár, cserébe kiszállítási díj igen.
2022. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan jobban kijövök mert 1) nem veszek meg felesleges dolgokat mint a boltban sétálgatva

2) időt spórolok

3) mindig a nagyobb bevásárlásokat intézem online így nincs szállítási költség mivel eléri az összeg azt a határt ami felett már ingyen szállítanak

2022. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mint Auchan futár szeretnék válaszolni a kérdésedre. Abban az esetben éri meg neked az online bevásárlás ha nem szeretnél időt és energiát pazarolni a bevásárlásra, meg mondjuk nincsen autód és nem tudsz elmenni vásárolni nagyobb mennyiségben. Ha meg tudsz békélni az esetleges helyettesítő termékekkel, vagy 35e Ft felett rendelsz és akkor ingyenes a szállítás akkor nettó megéri.
2022. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy megtudok békèlni a helyettesítő termékkel? Milyen helyettesítő termék?
2022. jan. 31. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami nincs a boltba amit kértél a kiszállítás napján akkor helyettesítik hasonló termékkel.
2022. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!