Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért szűnt meg a Pennyben a...

Miért szűnt meg a Pennyben a Drinky kóla árusítása?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűnt meg, csak megjött a lóvé oszt kihordták.
2022. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja nincs. Se Pesten, se más városokban.
2022. febr. 10. 20:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a második kérdés amit olvasok erről, szerintem csak valami változtatáson vannak, valahogy nem tudom elképzelni hogy pont az olcsókólájukat vonná ki a Penny, mikor még dícsérték is a nonamek között
2022. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szóval valami változtatáson vannak vagy küllemben, vagy receptúrában szerintem
2022. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez, hogy simán verte a zero Pepsit meg zero Coca Colát is ízben, árban meg pláne!
2022. febr. 10. 22:33
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt az információt kaptam:

Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a „Drinky cola és a Drinky narancs” termék jelenleg nem része állandó kínálatunknak, azonban a termék várhatóan néhány héten belül ismételten elérhető lesz üzleteinkben.


Fent leírtak alapján, amennyiben a termék elérhető lesz áruházainkban, biztosak vagyunk abban, hogy akciós újságunkban meghirdetésre kerül, ahogyan ez az új, vagy újra bevezetett termékek esetében szokott történni, ennek pontos időpontja jelenleg nem ismert, ezért kérjük, kísérje figyelemmel akciós kiadványunkat, illetve áruházaink kínálatát. Szíves megértését és türelmét köszönjük!

2022. febr. 11. 16:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen idetartozik, de a burgonya chipsek is eltűntek mind, több üzletben is jártam, és mindenhol csak ezek a pufi chipsek vannak már, nem tudom miért, pedig szerintem a "hagyományos" chipsek keresettebbek és jobban fogynak. Remélem nem vonják ki azokat is a forgalomból.
2022. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy Drinky Cola fan voltam, minden héten megittam szinte egy üveggel, mg kolis voltam, szóval szomorú leszek, ha kivonják.

A többi Drinky ital is finom, olcsó, csóró egyetemisták közt kelendő szerintem, szóval nem tudom mit csinálnak, de sokan nem örülnének az ital hiányának

2022. febr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as: Egyet ittál meg egy héten? Én naponta megiszok egyet :) És akkor szoktam venni, mikor akcióban van, 75 ft-ért, vagy 6 kartonnal (36 flakon).
2022. febr. 18. 19:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 én ezt pont most tapasztalom a saját Pennynkben, lényegében az "olcsó" Salty chipsük ami volt sós, paprikás teljesen eltűnve a polcokról, de még másik fajta hullámos sincs, csak egy polc megmaradt nagyzacskós Chio az előző akciós hetekről, meg pár doboz tortilla chips, abból is csak sós, nem tudom mi lehet
2022. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!