Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen boltban, hol lehet...

Milyen boltban, hol lehet szálas hibiszkusz teát kapni? Vagy szárított hibiszkusz virágot nagyobb kiszerelésben, nem filteresen?

Figyelt kérdés

Esetleg kapható valamelyik nagyobb üzletláncban? Vagy speciális tea boltban/bioboltban? Budapesten tudtok mondani ilyen boltot, ahol kapható (és lehetőleg nem túlárazottan "szuperbio")?

Előre is köszönöm!



#tea #bolt #biobolt #hibiszkusz #Szárított hibiszkusz
2022. márc. 16. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárakban, gyógynövényboltokban - meg az interneten - kapható
2022. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Török, arab, keleti boltokban szokott lenni kimérve.

Népszínház utcai török boltban is szokott lenni.

2022. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Kőérberki úton van ez a teabolt, óriási a választék, lehet kapni náluk aroma nélküli valódi hibiszkuszt is:


[link]

[link] elerhetoseg/


ez a webáruházuk, de ott a boltban is van szinte minden.


[link]

2022. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt most elég jó áron van:


[link]

2022. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Végigjártam a Népszínház utcában a bazárokat (valamiért azt hittem, arra gondolt a 2., azt láttam a térképen először), de végül csak a török boltban volt kimérősen. Szóval külön köszönet a második válaszolónak! :)

2022. márc. 16. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Müllerben rengeteg fajta szálas tea van, az biztos, hogy van hibiszkusos is. Abban nem vagyok biztos, hogy van olyan, amiben csak hibiszkusz van, de esélyes.
2022. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!