Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyiket preferáljátok és miért?

Melyiket preferáljátok és miért?

Figyelt kérdés
Lidl, Aldi, Tesco, Penny, Spar? Természetesen a nagybevásárlásokra gondolok. Én szermély szerint az Aldiba vagy Lidl-be járok, néha a Pennybe. Szerintem ezek a legolcsóbbak. Tesco nagyon drága lett, (igaz, a többi is) és eléggé silány "minőség". Persze a többi se nyugati minőségű... A Spar meg egyenesen egy vagyonba kerül, bár lehet, hogy az a legminőségibb. Ti hogy vagytok ezzel?

2022. júl. 3. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Spar-ban egyszer voltam, Lidl-ben talán 2-szer, Aldi-ban még sosem vásároltam. Egyik se szimpatikus. Tesco túl messze van, régóta nem jártam már ott. Anyu a Penny-be szokott járni pár dologért, de ott is mennek fel az árak. Én személy szerint a Coop-os boltokba járok, meg az Euro Family-be.
2022. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én még kitartok a Spar mellett, nagyon jó akciók vannak, csak oda kell figyelni. Az Aldi-t meg a Lidl-t azért nem kedvelem, mert nincs sem csemege, sem húspultja, csak csomagolt áruk.
2022. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

"a Coop-os boltokba járok"

Jó lesz az Coopnak is. De hogy nem tűnt fel, hogy milyen árak vannak ott?

Az EuroFamily pedig már egy jó ideje EcoFamily.

2022. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
"Kedves" 3-as! Nálunk van a közelben három Coop-os bolt is, az árakról meg annyit, hogy ott is vannak akciók és az se mindegy, hogy ki miket vesz. Ez hogy nem tűnt fel? Az EcoFamily meg nálunk megmarad Euros-nak, csak mert nekünk ez a név jobban tetszik, de látom te is egy ráérő kötekedő vagy. Erről ennyit.
2022. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem arról van szó, hanem hogy nem Spáros meg Aldis bolt, hanem Spar és Aldi.
2022. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Na és? A lényegen nem változtat semmit. Istenem! Ez legyen a legnagyobb probléma az életben!
2022. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!