Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nem fogadták el az egyik...

Nem fogadták el az egyik élelmiszer hálózatnál az ajándék jegyemet, mert hogy le volt kopva róla a vonalkód részben? Másnál is volt hasonló?

Figyelt kérdés

Eltépődés nincs rajta. De nem volt hajlandó géppel beolvasni a vonalkódot...


Ilyenkor mit lehet tenni, egy fél napig volt a zsebemben, pénztárcába nem fér el. Súrlódástól lekopik.


Hiába mondtam hogy ha tudja olvasni a vonalkódot akkor annyira nem sérült, de nem tett próbát.


Nincs a jegyre írva hogy különösen vigyázzak a nyomtatás kopására. Pénznél ez nem gond de ez a jegy érzékenyebb, amire álmomban nem gondoltam hogy probléma lehet?



2022. júl. 5. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg másik helyen, hátha kicsit rugalmasabbak.

Milyen utalvány?

Kell hogy legyen rajta valami utalás arra, hogy mik a felhasználás feltételei.

Ezt pedig interneten el tudod olvasni.

Az ilyen dolgokat kell, hogy szabályozzák.

Ez rád és az elfogadóhelyekre is vonatkozik.

A dolgozó érthető, hogy nem akarja így elvenni, mert a felelősség az övé, ha esetleg nem fogadható így el, neki kell kifizetnie.

De legtöbb ÁSZF azért megpróbál vevő barát módon hozzáállni, mégha néha ez nehezen hihető is.

Mindenesetre olvasd el a felhasználás feltételeit és a sérült utalványokra vonatkozó részt.

Talán lesz rá megoldás.

2022. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem lehet leolvasni a vonalkodot, nem érvényes
2022. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam hogy kértem,de meg sem próbálta...
2022. júl. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!