Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért ilyen a Lidl?

Miért ilyen a Lidl?

Figyelt kérdés
A Lidl egy katasztrófa. Nincs elég pénztáros, kilométeres sorok vannak, még nem csúcs időben is. Ha nagy a forgalom, két kassza van nyitva, ha "kicsi", akkor egy, vagy egy se... Miért nem vesznek fel még embereket, vagy miért nem telepítenek önkiszolgáló kasszákat? Én nem is nagyon járok oda, csak 3 havonta ehyszer, de a hajamat kitépem...

2022. aug. 29. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudnak annyi embert fölvenni.

Kevesen vannak, akik a Lidlben szeretnének pénztárosok lenni.

2022. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt konkrétan melyik városból írod...?

Itt Bp-en egyáltalán nem tapasztalok ilyesmit.


Eleve egyre több lIld-ben van önkiszolgáló kassza, de a normál pénztárakat is elég gyorsan nyitják, ha sok a vásárló.

2022. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
igen, pont ezért nem járok oda. Pedig a lidl van a legközelebb
2022. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A lidl-ben egy pénztáros gyorsabb, mint három pénztáros összeadva. Szerintem a spar meg a cba a katasztrófa, ahol rengeteget kell várni.


A lidl-nél inkább az a gond, hogy a kocsiba bedobálni a cuccokat nincs időm olyan gyors a pénztáros. Meg ja, egyre több az önkiszolgáló a lidl-kben is.

2022. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez fugg a konkret bolttol. 3 lidlbe szoktam jarni, mind teljesen okes
2022. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vsz a konkrét bolt létszámhiánnyal küzd, nincs elég jelentkező. Én ezt nem találom általánosnak, legalábbis Bp-en és a Balatonnál nem tapasztaltam ilyet.
2022. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak Lidl-be járok, messze az a leggyorsab.
2022. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#4: ne is mondd...


Ritkán megyek be Sparba, de ott mindig az az érzésem, mintha egy lassított felvételt látnék... :-D Megfogja a terméket, komótosan forgatja, hogyhol van rajta a vonalkód, majd szép lassan elhúzza, majd odébb teszi.... és így tovább...

A lidl-ben egy nagybevásárlást hamarabb lehúznak, mint a Spar-ban egy 4-5 tételes kis vásárlást.

2022. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sparban nálunk van önkiszolgáló. Kb. 10 perc a nagybevásárlás ott.
2022. aug. 29. 11:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Győrben mindegy Lidlben gyorsan megy a fizetés, ha sokan vannak, nyitnak pénztárakat.
2022. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!