Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Auchanban az egészséges...

Auchanban az egészséges életmód híveinek milyen termékek vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van sok minden? Vagy nem a legjobb választás?

2022. aug. 29. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak száraz hüvelyesek, friss zöldségek, mindenféle zab, hús, tejtermékek stb, vagy mire gondolsz?
2022. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy az egészséges életmódnak lenne egyetemes definíciója, hacsak nem az, hogy minden étkezésnek illene tartalmaznia fehérjét, szénhidrátot, rostokat, ásványi anyagokat és vitaminokat. Nekem ez az egészséges, neked lehet hogy az, hogy nem eszel vörös húst. Másnak lehet hogy az, hogy gluténmentesen étkezik. Megint más lehet hogy vegetáriánus, esetleg vegán. Szóval miről beszélünk, mi a kérdés?
2022. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja. Sosem voltam auchanban de tuti van

- turo, karaj, csirkemell, tojas, csirkecomb, pulykamell, pulykackmb, sertesszuz, 7 szazaelkos daralt hus, tengeri halak

- teljes kirolesu kenyer vagy mas pekaru, teljes kiorlesu tortilla, bulgur, koles, rizs

- zoldsegek gyumolcsok

- bab, lencse, sargaborso, csicseriborso

- sajt, kefir, natur joghurt, sonka

2022. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!