Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Még mindig 2 forintért lehet...

Silye Dávid kérdése:

Még mindig 2 forintért lehet beadni a sörös dobozok darabját a Tescoban?

Figyelt kérdés
Készpénzt lehet kapni az üdítős,és a sörös dobozokért?Mert néhány éve még kápét kaptam érte.Nekem nem kuponok kellenek,hanem pénz.Ha egy hajléktalan összegyűjt nehezen 500 forintért akkor neki is inkább a pénz jönne jól amiből ételt vehet.Bár az árak emelkedése miatt már abból sem venne semmit.Köszönhető ez a helyzet Orbánnak,aki teljesen csődbe viszi az országot az inflációval meg a rezsi csökkentéssel.

#készpénz #doboz #Forint/darab
2022. szept. 5. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Apósoméktól én is hallottam ilyesmiről, de szerintem ez Ausztriában éri meg igazán. (Ott adnak érte annyit, hogy akinél nagyon fogy a dobozos sör, mondjuk egy hét alatt megtelik egy zsák, mert nemcsak maga issza, hanem sokaktól gyűjti is, akkor úgy megéri,vagy inkább úgy fogalmazok, hogy megérHETi.)
2022. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Múlthéten voltam alus dobozokat visszaváltani a tesconál. Most 25 Ft/5db promóció van. 5db a minimum. Nem ad kp-t egy blokkot kapsz rajta az összeggel, amit a tescos vásárlásodból levonnak.
2022. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha készpénzt szeretnél kapni a beváltott blokkért, akkor a közönség kiszolgáló pultnál kifizetik.
2022. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!