Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hova pakolsz a boltban a...

Hova pakolsz a boltban a pénztárnál?

Figyelt kérdés

Hiper vagy szuper marketben illetve discont áruházban hová pakolsz a kasszánál?

Visszapakolsz a kosárba és majd megoldod a paklópultnál a továbbiakat?

Rögtön szatyorba pakolsz? Esetleg még válogatod is, hogy mit melyik szatyorba?

Nem viszel se szatyrot se mást és megpróbálod a nagybevásárlást kézben elvinni?

Van nálad bevásárlókocsi, de te mégis szatyorban cipeled a nehéz cuccokat és másik kézzel próbálod uralni a kocsit?

MIÉRT?



2022. szept. 10. 23:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
#3 azokat is bírom akik miután végeztek a vásárlással a bevásárlókocsival csak állnak ott továbbra is másodpercekig mint aki jól végezte dolgát, letudták, nekik már nem kell sietni, közben én meg nem tudom az ő helyükre tolni az én kocsimat hogy megkezdjem a pakolást pedig már le is húzta aza néhány árut gyorsan a pénztáros, aztán ők néznek rámförmedve hogy tolom arrébb a kocsimmal az övéket
2022. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%

Kedves kérdező!


Köszönjük a kimerítő leírást!


Egy dolgot nem kéne elfelejteni, a vevőből éltek! Ha a legtöbb vevőnek kellemetlen/kényelmetlen a pénztárnál a gyors pakolás, akkor ezt nem kéne erőltetni. Sajnos a legtöbb boltban tesz erre a vezetés, nekik az a lényeg, hogy minél gyorsabban dőljön a pénz a kasszába és a lehető legkevesebb pénztárost kelljen fizetni.


Szem előtt kéne tartani, hogy az emberek nem vágóhídi marhák, akiket kényünk-kedvünk szerint terelgethetünk egy karámban.

2022. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #12! Szem előtt kéne tartani, hogy nekem, mint vevőnek nem szabadidős program végignézni és kivárni, míg az előző vevő hosszas töprengés után eldönti, hogy a lisztet tegye a cukor alá, vagy a cukrot a lisztre. Majd amikor ezt a világrengető problémát megoldotta, még hosszú ideig áll a pénztárnál, mert ő ráér. A többi vevő pedig le van đzär@ä.

Középiskolás koromban dolgoztam utoljára üzletben, nyári szünetben, vevőként érint, nem pénztárosként. 74N

2022. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es. A discon áruház attól discont, hogy olcsó. Persze ma semmi nem olcsó, de olcsóbb, mint egy márka áruház vagy egy más tipusú bolt. Attól tud olcsóbb lenni, hogy kevesebb emberrel dolgozik. Ehhez viszont szükségesek bizonyos módszerek betartása. Ezért van pont úgy kialakítva a kassza, ahogyan. Pont odapasszol a kocsi, hogy te belepakolhass és aztán kedvedre tökölhess a pultnál vagy akárhol.

Ha a kasszánál tökölöd el az időt, akkor nem engem tartasz fel, hanem a sort, a többi vevőt. Te sem örülnél annak, ha mások hülyeségből tartanának fel.

Ha sokan tökölnek, akkor én új kasszát nyitok. Ha sokszor kell új kasszát nyitni, akkor több dolgozóra van szükség. Több dolgozó az több fizetés, ami magasabb árakat eredményez.

Ha valaki öreg vagy beteg vagy gyerek vagy gyerekkel van vagy hasonló, akkor lassítunk és segítünk. De amikor egészséges dolgozó korú emberek szó szerint b@sszák az időt és úgy tesznek, mintha nem tudnák, hogy hol vannak, az nem normális.

Én nem azt várom, hogy kiképzett egyen vevőink legyenek, csak azt, hogy figyeljünk oda picit egymásra. Ne tegyél olyat a többi vevővel, ami téged is bosszantana az ő részükről. Ennyi.

2022. szept. 15. 08:44
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

# 13 & 14 A vevők jelentős részéből valóban hiányzik az odafigyelés a többi vevőre. Ő ráér, tehát érjen rá mindenki más is!

Ugyanez megvan akkor is, amikor kimegy az üzletből és megáll az ajtóban, mert ő már kint van,vagy amikor a bevásárlókocsival keresztbe áll, mert neki mindegy, akkor is, ha egyébként nem kényelmesebb.

2022. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
39%
Hú, de utálom ezeket a lehetetlen, féreg embereket, akik abban élik ki magukat, hogy direkt, kegyetlen lassúsággal pakolnak, és azt hiszik, milyen igazuk van. Majd ők jól megmutatják a szemét multinak, ki a vevő, hadd szívjon miatta még 20 másik ember. Legközelebb le fogom seperni a cuccaikat a földre, ha nem takarodik el 5 másodpercen belül fizetés után.
2022. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ez nincs megszabva (még szerencsére) ki hogy pakol el a pénztárnál.. ahogy akar.


Én szatyorba pakolok, de nem tökölök, az én időm drágább, mint azé, aki huzogatja a vásárolt termékeimet. Szóval én jobban sietek, mint ő aki órabérbe és napszámban dolgozik..... ;)


Első voltam kedves kérdező.

2022. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

* ja majdnem elfelejtettem, amikor a pultnál pofáznak egymásnak a bolti dolgozók, sorokon át, úgy hogy áll a sor miattuk, azzal ki tart fel kit???

Ezt nem látja a kedves melós.


Ne akarj már mindent érteni ebbe a kib@szott világban, azt javaslom.

2022. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
56%
#18 Ez tökéletesen igaz, de nem erről szólt a kérdés. Az, hogy X feltart téged, nem jogosítja fel Y-t, hogy ő is feltartson téged.
2022. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#19 A kérdésre elsőként én válaszoltam, majd a kérdező kezdett bele beszélgetésbe amit most folytattam. Üdv.
2022. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!