Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kedves pénztárosok! Miért nem...

Kedves pénztárosok! Miért nem lehet az elválasztókat hátra lökni?

Figyelt kérdés
Persze nem mindenkire vonatkozik. Nem idegeskednének az utánam állók, hogy nem fogom odarakni, ha közelebb lesz...
2022. szept. 14. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Csak pár darabbal többet kellene odarakni! Netán 2 sorban rakni, hogy akkor is elférjenek, ha senki sem áll sorban! A logika hiánya okozza! Esetleg lehetne ingyen árulni az árut, és akkor kit érdekelne hogy ki mit visz épp haza! :)
2022. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Csak ez, csak az, csak ennyit meg annyit kéne megtenni másnak.

Mindig csak másnak!

Egy kis türelemmel kéne lenni egymás iránt és nem okozna gondot egy ilyen f.szság!

Nem vagyok pénztáros, csak egy szimpla vásárló.

Észre sem kéne venni ilyen jelentéktelen dolgokat, nemhogy szóvá tenni vagy idegeskedni rajta.

2022. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért érdekel hogy mögötted idegeskednek nem a te hibádból?
2022. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Volt már hogy átnyúltak előttem az elválasztóért, pedig én is megfogtam volna, csak nem az előttem álló cuccai mögött. Tehát nem én idegeskedem emiatt.
2022. szept. 14. 19:20
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy én a hülye vásárlók táborát erősítem, de én amikor az előttem levő fizet és már nincs cucca a szalagon, fogom az elválasztót és a csúszkába teszem. Nekem valahogy így természetes, így szoktam meg. Nem pedig a pénztáros vérét szívom ilyen számomra bagatell dolog miatt, szóban és írásban. De nálam minden téren az a bizonyos pohár nagyobbrészt félig teli van!
2022. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy udvarias kérdés neked vérszívás? Mert tényleg kérdés, nem számonkérés. Ha azt írják, hogy nem feladatuk, vagy bármi ilyesmi, elfogadom. Eddig egyébként még senkit nem láttam pénztároson kívül, aki oda rakta volna.
2022. szept. 14. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

Száz zöld pipa a kérdezőnek!

Ráadásul most kórság van, tehát nem piszkál senki, senki előtt. És a szolgáltatók azért vannak hogy kiszolgáljanak, nem azért hogy félórát állj a sorban hogy a kasszához juss! /KUSS!/ :)

2022. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kösz, de általában ez a lassú vásárlók miatt van állítólag (én ritkán járok). Másnak meg az a baja, hogy túl gyors a pénztáros, nem tud kényelmesen pakolni.
2022. szept. 14. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

#8

Én már voltam úgy hogy beszaladtam a escto-ba (Lehet hogy nem jól írtam! ) és mire visszamentem a pénztárhoz annyian álltak mint az oroszok, pesze alig volt pénztáros! Leraktam a kosarat és hazamentem!

2022. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a pénztár a téma:

Annyira nem zavar, ha nem löki eléggé hátra, nem késtem el semmivel, ha majd elérek egyet, akkor odarakom.

Viszont teljesen ki tud idegelni az olyan vásárló, aki kíséri a cuccait a szalag mellett. Előrébb tudna menni, hogy a következő vásárló is elkezdhessen felpakolni, de nem, Ő ott totyorog a kenyere meg a teje mellett, mint ha el akarná lopni valaki.

Én ha kipakoltam, akkor előrébb tolom a kocsit a pénztárig, vagy ameddig lehet, miközben az előttem levő, már a pénztár túloldalán áll és pakol.

2022. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!