Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik élelem kerüljön újonnan...

Melyik élelem kerüljön újonnan hatósági ársipka alá?

Figyelt kérdés

ugye már elhintették, hogy lesznek új élelemek, de nektek melyik lenne a legjobb?


nekem a tonyás és a kenyér, a krumpli se lenne rossz, de abból már bevásároltunk egy zsákkal



2022. okt. 29. 01:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Tojás, krumpli.


De igazából nem érünk vele semmit:) Itt a sok adóból az államnak kellene lépni, ÁFA csökkentéssel, dehát az túl nagy áldozat.


Bár a kérdésből trollra tippelek :)

2022. okt. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
A többi 10.000 árucikk árát meg emeljük - ahogy eddig-, hogy a haszon meglegyen. :)
2022. okt. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1es te is ugyan azt írtad mint én szóval akkor te is troll vagy ilyen szennypontból:)



2es alapvető élelemekből is meg lehet élni, nem kell sok 10 ezer, illetve az alapvetőekből esszük a legtöbbet:)

2022. okt. 29. 01:44
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

#1 voltam. Én csak szimplán nem örülök, hogy pár dolog amit egy éve kb negyed áron vettem, most ennyi, és alapvető dolog.


Én nem egy hergelő kérdést tettem fel szombat hajnalban :D Ezért a troll jelző.


Plusz a be vásároltunk egy zsakkal, na meg az írásmód:D eleve troll .


Merem remélni, hogy amúgy ironikus is a kérdés :D


Alapvető élelmiszerekből nem lehet lassan megélni :) Csak , hogy reflektáljak :)

2022. okt. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az lenne a legjobb ha nem lenne árstop semmire. Nagy értelme nincs is, csak jól hangzik néhány embernek akik beveszik a maszlagot. Szerintem nem szabad beavatkozni a piaci folyamatokba.
2022. okt. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Az árstopot behajtják máson, semmi értelme.
2022. okt. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Inkább a forint árfolyamát kellene rendezni.
2022. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Remélem semmi, sőt ideje lenne a többi bohóckodást is megszüntetni.
2022. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
91%
Megkéne szüntetni ezt az egész sz.rságot. Csak az idióta hiszi azt, h ezzel nekünk segít a kormány. A benzin ár stop is egy nagy átverés! De a kib.szott öreg nyanyák nyalják a seggét "mer az Orbán ezt is olcsóbban adja" az nem zavarja őket, h ezzel drasztikusan emelkedik minden más és a multik és a lakosság kivéreztetése a cél. Az nembaj nem számít hát olcsó a cukor meg a benzin. Amíg ilyen nagy számú idióta van az országban, addig itt nem lesz változás.
2022. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Alkoholos italok,cigi,mert ha árstopposak lennének,akkor hiánycikk is lenne belőlük.
2022. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!