Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyire vagytok elégedettek...

Mennyire vagytok elégedettek a Lidllel?

Figyelt kérdés
Illetve a sajátmárkás termékeivel? Milyen gyakran jártok oda? Csak oda?

2022. okt. 31. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Én inkább a pennyt szeretem mert olcsóbb

De a lidl termékei némelyik picit jobb minőség

Így mindkét helyre szoktam járni


A lidlben egyébként nem értem miért nincs normális választék rudikból, tejszeletek ilyesmi édességek, a pennyben csomó féle van!


És azt is megfigyeltem nagyon sok lidlben bunkóbbak az eladók, mint bármelyik pennyben ahol eddig jártam valaha is

Valószínű a fizetés a ludas..

2022. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, én pont a Pennyben (meg a Sparban) találkoztam bunkó eladókkal, a Lidlben csak kedvessel. Amúgy a Lidl jelentéktelen mértékben, de olcsóbb a Pennynél nagybevásárlásnál.
2022. okt. 31. 16:33
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Amit németeknél nem lehet eladni mert élelmiszer hamisítványnak tekintik, itt még eladják .

Aki vett már bármit németbe az tudja milyen az öblítő illata, virsli íze ,kenyér zamat , folyékony szappannak még az állaga is más kint .

2022. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz utolsó. De nem csak a Lidlben, hanem mindenhol. De ebbe a kérdésbe inkább ne menjünk bele...
2022. okt. 31. 16:39
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
A termékeket úgy gyártjáj, ahogy az adott országban szeretik. Romániába mi is citromsárgának gyártjuk a mustárt, mert azt szeretii, magyar piacra normál mustár szinűnek. Illetve a ketchup stb is csípősen szeretik, míg itthon nem. Ez nem hamisítás. Aki ilyet íd, az nagyon nincs tisztában az eu-s alapelvekkel
2022. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

5-ős na ne , németeknél a Fekete-erdei sonkánál buktak le a gyártok miszerint, Németországban és Magyarországon ugye egy adott állatból lehet a sonka .

Fekete-erdei sonka bizony 3-állatból összegyúrva egy állagba és ez már élelmiszer hamisítás van videója youtbon keresd meg .

Az íz a sokadik része az élelmiszernek, hamisításról beszélek nem ízesítésről !

Vagy még egy Németországban az nem lehet sörként árulni amiben izocukor vagy kukorica van !

2022. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen, buknak le élelmiszerhamisítók itthon is, ez pont ellenmond azzal, amit te állítasz: hogy teljesen elfogadott dolog hamisítani az árut. Mivel akkor nem bukna le senki, mert elfogadott lenne.


Gondolom még mindig nem érted, mert olyan ostoba vagy, hogy úgy okoskodsz bele egy témába, hogy fingod sincs róla

2022. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit kapni lehet, az általában jó, de én az alapkoncepcióját nem szeretem (hipermarket jellegű termékek közért méretű üzletekben). Ha kivonjuk a barkács-ruha-írószer és egyéb termékeiket, élelmiszerből és háztartási áruból is nagyon szegényes a választék.

Szeretem a pékárut, a mirelit ételeket, ebben szerintem nagyon jók.

Annak örülnék, ha lenne tőkehús-pult, hogy ne csak csomagolt húsárut lehessen kapni.

2022. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
7-es gyújtsál már fényt, mert olyan szűkszavúan dadogsz nem látni mire akarsz ébreszteni ?
2022. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon ritkán járok, mert túl drágának találom és kicsi az áruválaszték. Nekem jobban bejön a Spar és a Penny.

Pékáruban jó a Lidl kínálata.

2022. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!