Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek melyik a leg...

Szerintetek melyik a leg pénztárcabarátabb bolt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Spar/Interspar
Aldi
Tesco
Penny
Lidl
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu h a penny. Mondjuk mi nem szeretjuk, mert az ittenibe alig van valami.
2022. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tescóban eddig voltak nagyon jó akciók, olcsóra leárazott termékek, de koncepció szinten nincs esélye erre a címre, mivel a diszkont áruházak mindig is olcsóbbak lesznek.
2022. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem szerintem, hanem bizonyítottan, a tévhitekkel ellentétben a Lidl jelentéktelen mértékben, olcsóbb.
2022. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jó messze van, mert abba nem megyek be, ergo nem költök náluk semmit. 😜


Na jó, viccet félre téve, tökre függ attól mit veszel. Én kisebb tételben vásárolok, és több helyen.

2022. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a lidlben vásárolunk, de krva drága lett minden. Amiért eddig fizettunk 20e ftot, az most már 30. Bár gondolom máshol is ez van. A tesco meg sosem volt olcso. Annak az az elonye, hogy ott tenyleg mindent meg tudsz venni. Aldi nincs nalunk ugyhogy az passz.
2022. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fárasztó96 ***** válasza:
59%

Hát, egyszer voltam bent az Aldiban, tetszett, hogy 300Ft-ba került az akkor már 5-600Ft-os golyós dezodor. Tavaly ilyentájban vásároltam, azóta sem jártam arra, nagyon kiesik.

Tesco-ba sűrűbben járok alu dobozt leadni, meg ott szerzem be a betétet. Amúgy kaját, minden mást máshol veszek.

Penny: majdnem minden a duplájára vagy a háromszorosára ment fel, így ő sem olcsó már, talán a választék és az akciók, ami miatt megéri kimenni.

Spar: útba esne, pontgyüjtö kártya is van, de nincs semmi extra náluk.

Coop: pontgyűjtés miatt náluk vásárolok, nagy előnyük, hogy a használt olajat átveszik (100Ft/1l). Van ami kártyával akciós, így van értelme bemenni. Sok esetben van leértékelt termék, ami néha majdnem a negyede ár a polcos árnak.

Kenyér pedig maszek boltból van véve.

2022. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Cseszheted a coopos pontgyujtest. 100.000 ft utan kapsz kb 1000 ft kedvezmenyet. Amugy meg also hangon 20%-kal dragabb mint barmi mas uzlet.
2022. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
#7 válaszoló. Én sem csak ott vásárolok. Átmegyek a Tom marketba, Goods marketba, CBA-ba, Pennybe... De leértékelt dolgokért csak a Coop-ba járok (lásd Naturaqua 150 helyett 50ft/üveg).
2022. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Már mindegyik drága az infláció miatt, de nekem a Penny a kedvencem, mert jó minőségűek a termékek és gyors a pénztár.
2022. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
A bőrdíszműves, ahol pénztárcát is lehet kapni.
2022. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!