Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Titeket nem idegesít a Lidl...

Titeket nem idegesít a Lidl hűtőrészlege?

Figyelt kérdés
Egyrészt qurva hideg van mellette amiatt hogy nyitott, másfelől meg villanypazarlás. Ennyire lusták lennénk, hogy egy ajtót nehezünkre esik kinyitni? Kíváncsi lennék mennyivel lenne kevesebb a villanyszámlájuk ha tennének rá ajtót...
2022. nov. 11. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Én aldiba járok de ott is ugyanez. Engem is nagyon bosszant. Főleg nyáron, mikor vékony ruhában megfagyok mellette 🥶

Nem tudom, miért lenne olyan óriási feladat felrakni pár ajtót...

2022. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem. Gondolom 1-2 év múlva lesz rajta ajtó, aztán minden azzal lesz kiplakátolva, mennyire öko a cég, mert rengeteget spórol - ajtókkal. Ami igaz, csak ezt józan ésszel is fel lehet ismerni, nem kell hozzá projekt team.
2022. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Többet vásárolnak az emberek ha egy mozdulattal elérik és nem kell ajtót kinyitni, becsukni (mikozben meggondolhatjak magukat.

Szoval anyagilag a cegnek megeri

2022. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 nem értek egyet, én más üzletekben a hűtőrészlegnél szeretek nézelődni, a Lidl-ben meg felkapom a sajtot vagy a joghurtot, aztán menekülök
2022. nov. 11. 09:21
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
#3 Ilyen árak mellett ez mondjuk már nem igaz, az emberek árérzékenyek lettek, egy falat is áttörnének, ha valami elég olcsó.
2022. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

#4

Pontosan. A tescoban vagy auchanban (ajtós hűtő) ezerszer szívesebben nézegetem az árut, shoppingolgatok. Aldiban vagy lidliben (nincs ajtó) felkapom ami kell és eltűnök. Vagy a páromat küldöm oda 😂

Akar a rosseb a hidegben válogatni hosszasan, meg se nézem mik vannak.

2022. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Az itteni lidlben a húsoknál van ajtó, így az a része nem problémás..

Sajtra meg nem futja😃 (csak vicc, de nyilván kevesebbszer veszek.. ott nem is időzök sokat, mert engem is zavar, hogy jön rám a hideg)

2022. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Így nem marad meg a tomeg az ajtok elott es mindneki megy a dolgara
2022. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Egy ajtós hütörendszert beszerezni igen sokba kerül, a régi kidobása is gyakorlatilag kidobott pénz.

Ha mindenhol hütöcserét tartanának, az összes hütött árura rá kellene tenni az arányos ártöbbletet.

Ahol van, ott csak azért, mert amikor az egészet elindították, akkor már volt ajtós hütö, nem kellett kidöbni egy régi rendszert és venni egy komplett újat!

2022. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha ajtó lenne, akkor meg az idegesítene, hogy várnod kell, amíg más ott áll
2022. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!