Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik "olcsóbb"?

Melyik "olcsóbb"?

Figyelt kérdés
Sok vita van arról, hogy a Penny vagy a Lidl az "olcsóbb" manapság. Én személy szerint nem tudom eldönteni, mert nincs annyi felesleges pénzem, hogy mindkét helyen megvegyem ugyanazt. Vagy itt vásárolok be, vagy ott. És persze azért a kosár tartalma sem mindig egyforma. Nektek mik a tapasztalataitok? Bár épp tegnap olvastam, hogy az Aldi lett a legolcsóbb... Az nincs itt, ugyhogy tök mindegy nekem. Tesco amúgy nem olcsó, Spar sem, bár ott néha lehet kifogni jó ajánlatokat. Auchan, Metro nincs a közelemben. CBA, Coop, Reál, hát arról nem is beszélve...

2022. nov. 13. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Én pár hónapja a Pennyt és Lidl-t összehasonlítottam. Teljes árú, azonos, vagy közel azonos minőségű termékeket vettem figyelembe. Nagyon sok egyforma áron van, ami nem, azoknak a 90%-a olcsóbb a Lidlben. Összességében egy átlagos bevásárlásnál nincs érdemi különbség a Lidl, Aldi, Penny között.
2022. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Aldi, Lidl van, szerintem utóbbi egy picit drágább.

Pennyben az akciós termékek szerintem időnként olcsóbbak, az alapárak hasonlóak, de nem esik útba úgy, hogy megérje átszoktunk oda.

2022. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Én személy szerint nem tudom eldönteni, mert nincs annyi felesleges pénzem, hogy mindkét helyen megvegyem ugyanazt."


Nem kell megvenned, én sem veszem meg, hanem átnézem a lapozható újságokat.


Nálunk is csak Penny, Lidl és Coop van, a Coopot kihagyom, mert felénk az a legdrágább.

A Lidl és a Penny között ingázom, (szinte egymás mellett vannak) mert figyelem az akcióikat. Mindegyiknél van olyasmi, ami csak náluk kapható és megszoktam, szeretem. Hatalmas eltérés nincs az áraik között, 10-100 Ft differenciáért nem mondok le a kedvelt termékről.

2022. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell mindkét helyen megvenned az akármit ahhoz, hogy tudd, hogy egyik helyen 500, a másik helyen 600 Ft?
2022. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!