Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Megéri letölteni a Penny kártyát?

Megéri letölteni a Penny kártyát?

Figyelt kérdés
Akinek van az mennyit sporól vele?

2022. nov. 20. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Hirtelen ránéztem, nem látom, hogy bármi kedvezménnyel járna.
2022. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmazásra gondolsz? Nem sok kedvezményt jelent, de tud praktikus lenni.
2022. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Vannak jó akciók, szerintem megéri.
2022. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
#3: De az mindenkinek van, nem csak annak, akinek van kártyája.
2022. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha van ilyen plüssállat-vadászat, szerintem máskor csak gyűlik valami mikromennyiségű pont.
2022. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak termékek, amik Penny kártyával akciósak csak. Ilyet bármelyik akciós újságban találsz, jellemzően az oldal alsó vagy felső sávjában. Oda van írva, hogy csak kártyával.

Maga az applikáció nem ad pluszt, csak kevesebb matrica kell a plüssökhöz.

2022. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A penny kártya szerintem jó, sokszor a termékeket olcsóbban lehet megvásárolni, én magát a kártyát jobban szeretem, mint az applikációt, azt is csak azért töltöttem le egyszer, mert volt egy kaparós játék benne, amibel termékeket lehetett nyerni :D
2022. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az applikációban is szoktak lenni +kuponok, amiket csak ott adnak. Néha vannak jó kedvezmények, bár maga az app elég rossz, mert egyesével kell a kuponokat olvasgatni. A Lidl appot jobban szeretem, ott aktiválni lehet előre és utána csak egyszer kell leolvasni.
2022. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!