Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Magánszemélyként igényeltem...

Magánszemélyként igényeltem metro kártyát?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel bármikor be tudom menni amíg a bolt nyitva van?

Tapasztalatok?



2022. nov. 21. 21:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%

Baromállat az anyád.


Nem mindenki olyan sher, hogy bespájzol, csak mert olcsóbb, aztán majd a felét kidobod, mert mégse kívántad.

2022. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

"aztán majd a felét kidobod, mert mégse kívántad."

Miért kéne kidobni?

Több mint egy hónap a fogyaszthatósági ideje, és kiválóan le is fagyasztható. Egy három tagú ( pláne nagyobb) családban egy reggelire simán elmegy két csomag, ha nem több.

De semmi gond, akkor te vegyed majd" dupla annyiért, és akkor mindenki láthatja hogy nem vagy "sher".

2022. nov. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem szándékoztam hozzá szólni, egy időben volt Metró kártyám, pont a szortiment miatt szoktam el onnan. Ha nincs szükségem 12 db-ra, pl. miért vegyek akkor annyit? De a 10.-nek szeretném mondani, hogy erre a stílusra sincs szükség. A " baromállat " nem illik ide, most semmi szükség nem volt rá.
2022. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

#12: Gratulálok.

Tehát mint megtudtuk, akinek van esze az drágán vásárol, mert előre gondolkozni lenézendő dolog.

2022. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

"Ha nincs szükségem 12 db-ra, pl. miért vegyek akkor annyit? "

Mert olcsóbban megkapod mint máshol a 10-et, és létezik olyan hogy előre látás, tervezés?

Nem egy étteremről beszélünk, ahol amit megrendelsz egyből el is kell fogyasztani. Egy ilyen üzletbe nem a napi bevásárlásait intézi az ember. Kólát sem iszok meg egy nap 24 dobozzal.

2022. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
Remélem a 9-es debil a kávét szemenként, a tejet kortyonként, a felvágottat pedig szeletenként veszi. Csak amennyit aznap elfogyaszt.
2022. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30%
16.-os. Mert ha otthon van, elfogyasztod, hogy ne kelljen kidobni. Valóban nem egy nap, de a kereskedő tudja, hogy ha összefog 3 db-ot, és enged az árból valamennyit, a vásárló megveszi. Arról nem beszélve, hogy ha kell, akkor valahogy nem kerül elő, de ez magán vélemény. Lehet hogy úgy érzed, hogy spóroltál, de ott, akkor, többet fizettél. De, most erről fölösleges vitatkoznunk. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó.
2022. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
61%

"Lehet hogy úgy érzed, hogy spóroltál, de ott, akkor, többet fizettél."

Ott akkor többet fizettem, de mégis spóroltam.

Reggelente megiszok egy kólát ( kávé helyett). Megvehetném minden nap 290 Ft-ért,d ehelyett megveszem a 24-es kartont 190-ért. Valóban, ott, akkor 290 Ft helyett 4560 Ft fizetek ki, ami sokkal(!) több. Azért a 24. nap végén talán mégis jogosan érzem azt hogy az elmúlt több mint 3 hétben spóroltam.

De igazad van, mindenki úgy csinálja ahogy akarja.

2022. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

#18: Atyaúristen :D :D :D

Durva hogy az emberek mennyire okosnak hiszik magukat, közben pedig mennyire egyszerűek...

"Lehet hogy úgy érzed, hogy spóroltál, de ott, akkor, többet fizettél."

Atyaúristen :D :D :D :D :D

2022. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
31%

Mert ha otthon van, elfogyasztod, hogy ne kelljen kidobni


Tehát spórolj úgy, hogy inkább megeszed, amit nem kívánsz, csak mert így kaptad meg olcsóbban, hogy vettél egy rakással.

2022. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!