Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Baj ha boltban saját szatyorba...

Baj ha boltban saját szatyorba pakolok kocsi helyett?

Figyelt kérdés

Lidlben és a Pennyben szoktam vásárolni, az előbbinél legalább van kisméretű kocsi, nem a gyerekméret hanem az eggyel nagyobb. A Pennyben viszont csak a teherhajó méretű van amivel én utálok a boltban manőverezni.


Kevés dolgot szoktam venni, így elég lenne a kosár is, ami viszont egyik helyen sincs. Baj ha kocsi helyett saját szatyorba(Lidl öko vászontáska) pakolok? Egyszer elkövettem ezt a Pennyben és nem szóltak érte.



2022. dec. 7. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Hohó egy igazi rosszfiú
2022. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Tulajdonképpen nem baj, én sokszor látok ilyet, hogy a néni a banyatankból pakolja a szalagra a portékát. (Külföldön éle.) Gondolom bolti dolgozó szemmel lehet ez kellően nemkívánatos, ha nem ismer, gondolhatja azt, hogy esetleg nem akarod kifizetni.
2022. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Az ott dolgozó biztonsági őrt kell erről megkérdezni, kérdezés nélkül megvan annak a kockázata, hogy megkérnek, fáradj velük hátra...

Meg szokták engedni, ha a szatyor üres, és abba csak a vásárlandó áruk kerülnek bele, de az ott dolgozók szava számít, nem az, hogy itt miket írunk.

2022. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Itt Becsben csomo an igy vasarolnak. En Pl hatizsakba pakolok :-D. Mert ha babakocsival megyek be a bolt a nincs kezem szatyorra... Soha nem szoltak. Merjenek csak.... Persze ha megkernek hogy Mutasd még mindent kiraktal e a kasszanal akkor azt azer meg kell
2022. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Félreérthető helyzeteket szülhet. Egy saját bevásárlókosár nem gond, mert nyitott és még a kamera is belelát. A hátizsák szerintem már gáz, de látod van aki szerint merjenek csak szólni...
2022. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki hátizsákba próbál pakolni, az már félreérthető. Viszont szerintem ha egy üres szatyrot beviszel, ami végig ott van a kezedben, és abba pakolsz, akkor kétlem, hogy bajod lenne belőle. Én már Pennyben és Lidlben is pakoltam saját szatyorban, soha nem szólt senki sem.
2022. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én is így csinálom. Németeknél ez a normális.
2022. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig így csinálom. Soha nem gondoltam, hogy ebből baj lehetne, pedig majdnem naponta járok és a másik nagyvárosban (Debrecen), ahova dolgozni járok is így szoktam eljárni. Viszek külön bevásárlótáskát, úgy használom mint a kosarat, abból pakolok ki a szalagra, majd abba pakolok bele. Soha nem szóltak, a biztonsági őr sem - már ha van, mert kb soha nem látok.
2022. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Itthon furcsán néznek érte, és azt hiszik lopni szeretnék. Így nem szoktam saját táskába pakolni a megvásárlandó portékát. Német nyelvterületen ez teljesen természetes, ott nyugodt szívvel rakodok a saját táskámba, szatyromba.
2022. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szóltak érte sehol... Én a saját vesszőkosaramba pakolok, nagybevásárlásnál meg IKEA-s nagyszatyorba.
2022. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!