Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan állhat elő minden...

Hogyan állhat elő minden évben decemberben ugyanaz a helyzet, hogy nem lehet lisztet kapni?

Figyelt kérdés
Nem értem a boltokat, pontosan lehet tudni előre az elmúlt évek alapján, hogy mennyi liszt fogy ilyenkor. szerencsére volt annyi eszem, hogy idén már októberben vettem egy kg lisztet, így most megvan nekem. Mert most megint csak az üres polcokat látom.
2022. dec. 14. 09:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És ez így megy évről évre. Főleg azt nem értem, hogy az ilyen dilettáns üzletvezetőt hogy nem rúgják ki? Az első ilyen alkalom után ki kellett volna. Folyamatosan néznie kéne az eladási statisztikákat, és aszerint intézni a rendeléseket.
2022. dec. 14. 10:23
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
Akkor járjatok normális helyre vásárolni. Ismétlem, máshol sosincs hiány ezekből
2022. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Én se találkozom semmiből sem hiánnyal.

Egyszer nem volt tej. Viszont én ragaszkodom egy adott márkához. Csak abból nem volt. Más márka lett volna. Csak nekem az nem kellett.

És egyszer nem volt cukor a Sparban, ahova járok. Átmentem egy másik (ráadásul kisebb) boltba (egy Coopba) és ott meg volt.

Olajat és lisztet eddig mindig láttam.

Metroba is szoktam járni. Ott nagyon ritka, hogy ne lenne valami.

2022. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Én se értem, minek jártok olyan helyre, ahol tudjátok, hogy nem lesz az adott termékből? Miért nem mész oda, ahol van???
2022. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Fent lakom a hegyvidéken, ahol nincs bolt, ez van a legközelebb, ez is félóra autóútra. Egyébként pedig ez a legnagyobb legkultúráltabb auchan, nagyon szeretek oda járni.
2022. dec. 15. 15:33
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
15 Fent laksz a hegyekben ahonnan fél óra autóút az első bolt, haha, és októberben megvetted az 1 (egy) kiló lisztedet hogy legyen majd most amikor elfogy nekik :D Cool story bro
2022. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15: akkor vegyél többet, ha ilyen messze laksz mindenből.
2022. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!