Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol jobb vásárolni? minőség...

Hol jobb vásárolni? minőség és ár szempontból,lidl,aldi,spar,tesco?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aldi nincs a városunkban, arról nem tudok nyilatkozni.

Mi az esetek nagy részében a Lidlben vásárolunk. Javarészt saját márkás termékeiket, de sosem volt panasz. Tejterméktől kezdve a pékárun át a zöldségekig mindent itt veszünk.

A spar minden bolt közül a legdrágább. Pl. egy csomag felvágott a lidlben 250, a sparban 400… egy gyümölcspüré a pluss marketben 200 forint, a sparban 300…

2023. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2023. jan. 23. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi kombinálunk. Vannak frankó akciók a tescoban clubcarddal alapvető dolgokra, amik verhetetlenek. Vettem így jó áron trappistát, mosószert, kávét, pelenkát, gyermekjátékot, stb. Néha persze lyukra futok, most a kaliforniai paprika akción botrány volt a minőség...


Szeretem a lidlt is, mert alapvetően egy egy termékük akció nélkül is olcsó és jó minőségű. Pl tortilla wrapot ilyen árban sehol nem tudok venni. Szeretem a szezonális termékeiket is. Azért az infláció náluk is érződik sajnos. Hátránya még, hogy jó kuponjaik nincsenek csak nagyon ritkán, a Lidl plus egy jó része parasztvakítás, ritkán tudom kihasználni. De általános bevásárlásra nem rossz.


Aldi a környéken nincs, nem tudok nyilatkozni. Németországban jártam benne párszor, ott drágább volt a lidlnél, és azt hiszem ez itthon is így van, de az árukészlet is más, lehet megéri amúgy.


Spar van, a munkahelyem mellett oda szoktam beugrani néha kajáért. Arra jó, de szerintem is drága. A helyi spar pedig a drágaság mellett botrányos minőségű volt egy időben, rendszeresen vettek büdös húst a vásárlók... Lehet ez ilyen helyi probléma volt, de akkor is gáz. Azóta lehet változott a helyzet. Amúgy nem nyújt nekem többet mint egy Tesco, úgyhogy nem járok bevásárolni oda.

2023. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok, meg hozzáteszem hogy van a közelünkben Auchan is, mi oda is járunk elvétve. Egykor elég drága volt, most sem a legolcsóbb, de mintha jobbak lennének az akcióik és visszább vettek volna az árakból. Vagy annyira drágult mindenhol minden, hogy beérte a többi hiper őket:-D auchanban egyébként a nemzetközi pultokat kedveltem, de ott is lehet jól vásárolni.
2023. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2023. jan. 23. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire a coop-ba és a spar-ba járok . Ezek vannak közel . Coop kártyám és supershop kártyám is van, szóval lehet gyűjtögetni a pontokat is .

Az viszont igaz, hogy drága mindkét üzlet.

2023. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
A piac egy jo opcio lehet meg. Sok dolog olcsobb es jobb minosegu.
2023. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában.
2023. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!