Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco Clubcard alkalmazásban...

A Tesco Clubcard alkalmazásban hogy tudom levásárolni az utalványokat??

Figyelt kérdés

Már van 10db és akárhányszor leakartam őket húzni az önkiszolgáló kasszánál, mindig valami olyasmit írt ki hogy ez a kupon most nem használható...


Mit csinálok rosszul?


2023. jan. 27. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Milyen utalvány? Pénzes, amit a pontok beváltása után kapsz?

Azt bármikor be lehet váltani 1 éven belül.

Azt, hogy mit csinálsz rosszul nem tudom, mert nem tudom mit/hogy csinálsz...

2023. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Igen! Azok a 400ft-osak.


Rányomok az alkalmazásban az utalványra, megjelenik alatta a vonalkód, és a leolvasó pisztollyal beolvasom, mire azt írja ki a kassza képernyője hogy "Ez az utalvány most nem használható" (vagy valami hasonló)

2023. jan. 27. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Utalványra vagy kuponra gondolsz? A kuponoknál meg van adva mire, milyen termékre használhatod fel pl: ha 500g-os citromra van kuponod akkor ahhoz kell venni 1db 500g-os hálós citromot, ha nem veszel ilyen terméket nem fogja lehúzni a kupont a kassza.

Az utalványoknál nincs megadva termék, ezeknél csak arra kell figyelni, hogy a vásárlás összege meghaladja az utalvány összegét és 1 évig érvényesek, szóval 1 éven belül bármikor be lehet váltani.

Nekem sose volt olyan, hogy nem vette be valamelyik utalványt az önkiszolgáló kassza.

2023. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Az áruk lehúzása után a fizetés résznél rá kell menni a kupon elnevezésű részre és ott kell beolvasni ezeket. A vásárlás során be kell előbb olvasni a Club card vonalkódját, anélkül nem fogadja el a kuponokat

Ha így sem megy segít majd egy eladó, mindig vannak az önkiszolgálóknál is.

2023. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kasszánál is rányomsz a kupon fizetési lehetőségre? Tudod fel vannak ott a képernyőn sorolva, hogy készpénz, kártya, kupon/utalvány, itt rá kell nyomni, hogy kuponnal akarsz fizetni és ez után kell beolvasni a kuponokat/utalványokat.
2023. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5# Na akkor lehet hogy ez lesz itt a gond! :D


Utalványról van szó

2023. jan. 27. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a többiek is írták, a 400 forintos utalványt fizetésnél, a kupon opcióra nyomva tudod használni, mint amikor adott termékekhez is van.
2023. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
És 1xre több utalványt is fel lehet használni?
2023. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Igen!
2023. máj. 30. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!