Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Metro áruházban hogyan...

A Metro áruházban hogyan lehet Metro kártyát csináltatni? Szükséges ahhoz vállalkozói igazolvány? Milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Lehet akár egyszeri kártyát is csináltatni, ha valaki csak pont arra jár. Valójában már az árak miatt nem kiemelkedően jó a Metro.
2023. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
1# voltam, és elbizonytalanodtam, kerestem náluk ennek a lehetőségét, de nem találtam a honlapon, de az áruházban pár éve mondták hogy van/volt ilyesmi. Szóval passz..... legközelebb arra járok megkérdezem.
2023. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Menj a Sparba. Ott jó árak várnak.
2023. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Lehet napijegyet kérni, vagy gourmet kártyát igényelni. A gourmet azt hiszem valamilyen korlátozással használható. Nem tiszta, hogy mik a feltételei, de a vevőszolgálaton megmondják. A Metro honlapján is lehet regisztrálni és kártyát igényelni, lehet, hogy ott is fent vannak a feltételek.

Mármint az igénylésnek nincs különösebb feltétele, csak azt nem tudom, hogy mikor lehet használni. Bármikor bármilyen termékre, vagy vannak kivételek.

Egyébként összességében nem olcsóbb a Metro, ugyanolyan, mint a többi bolt, van ami ott olcsóbb, vannak akciók, van olyan, amikor nagy tételben még olcsóbb. Pl tegnap vettem Ammerlander trappista sajtot 2300/kg áron. 3 kilós tömb. Azt hiszem 30, vagy 50 kg feletti vásárlás esetén csak 1800-1900/kg.

2023. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én jó pár éve csináltattam, akkor elkérték a céges papírokat (társasági szerződés, aláírási címpéldány). Szerintem valami céges papírt most is kérnek, de nem vagyok teljesen biztos benne.
2023. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem kérnek semmit, bemész és csináltatsz egy kártyát.

Olyan drága a hely, hogy örülnék ha valaki bemegy.

Kb a Tesco is olcsóbb.

2023. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Na tisztázzuk. Alapvetően csak vállalkozóknak lehetett ott vásárolni, kártyát csináltatni. Később ezen többféle módon enyhítettek, voltak pl. nyílt napok, napi jegy, meg hogy a vállalkozók családtagjai is használhatták a kártyát.

Jelenleg ha rendes kártyát akarsz csináltatni, akkor vállalkozó kell legyél, és igazolni is kell.

De bárki magánszemély csináltathat ún. gourmet kártyát az alkalmazásban, amivel lehet ott vásárolni.

2023. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2023. febr. 12. 18:07
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
#5 vagyok, bírom, hogy olyanok értékelik a válaszomat haszontalannak, akiknek soha nem volt METRO kártyájuk, de a neten gyorsan megnézték, hogy magánszemély is tud METRO Gourmet kártyát igényelni. De aki leírja, hogy nem kérnek ott semmit, mert amúgy drága, az a válasz hasznos. Pedig kérnek, a kérdésben szereplő METRO kártya kizárólag vállalkozásoknak adható ki, de ti biztos jobban tudjátok😀
2023. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

9-es!

Nagy valószínűséggel a kérdező olyan kártyára gondol, amivel tud a Metroban vásárolni, mindenki így értette, aki válaszolt. És Gourmet kártyát magánszemély is tud igényelni.

Egyébként egy vállalkozó a saját kártyáján kívül kérhet azt hiszem 5 társkártyát, bárki nevére, így ha van vállalkozó ismerősöd, megkérheted erre. Annyi, hogy a számlák az ő nevére lesznek kiállítva.

2023. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!