Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ausztriában is van ilyen?

Ausztriában is van ilyen?

Figyelt kérdés
Németországban a boltokban 17:00 után vannak "ments meg" táskák, amikben van egy csomó jó dolog, pár euróért. Ausztriában is van hasonló?

2023. febr. 12. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Németországban hol van ilyen? Én még sosem láttam pedig 9 éve élek itt.
2023. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

too good to go app

meg néhány billában van ilyen táska zöldségekkel, de olyan szinten csak néhányban hogy szerintem ez az adott üzlet egyéni kezdeményezése.

2023. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát Ausztriában még nem láttam lehet nem zárás előtt megyek vásárolni. Se múltkor volt egy raklap alkoholmentes Schwehater sör amit ingyen lehetett elvinni
2023. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Németországban élek és se lidlben se Aldi ,se Edeka se Rewe más hasonló boltokban nincs ilyen fajta le árazás délután 5 után.


Lidlben szokott néha lenni 3 eurós zöldség-gyümölcs táska .de az sem délután 5 után van.

2023. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van. Becsben elek. To good to go illetve a Food Sharing-nek visznek neha peksegek valamit ahonnan el lehet hozni (az ingyenes). Aztan van a LIDL-ben ments meg doboz (3 euroer van benne minden fele zoldseg, gyumolcs). Csak ezek a dobozokkal sokszor megjatam mert az aljan a zöldseg mar tenyleg peneszes aztan csak mergelodom hogy azt cipeltem haza
2023. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!