Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet kapni színes, édes...

Hol lehet kapni színes, édes popcornt? Azt, amit gyerekkorunkban a mozikban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet kapni mindenféle ízesítésű, karemellás, kókuszos ízű popcornt, de egyik sem olyan, amit gyerekkorunkban lehetett kapni a mozi előterében, azt a mindenféle színben pompázó, kicsit keményebb mázú popcornt, aminek nem egyféle íze volt, hanem egyszerre vagy ezer. Imádtam gyerekként, és most is sokszor megkívánom, eszembe jut az illata, de nem tudom, hol juthatnék hozzá. :(
2023. febr. 19. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Romániában még árulják, ha jársz erre. Vagy román termékeket forgalmazó üzletben is megnézheted, régen pufarin néven futott, amit én ettem.
2023. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi, keverhetem valamivel, amire én gondoltam az búzából készül, nem kukoricából.
2023. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
2023. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nyáron fesztiválokon meg ilyen kirakodó vádárokban szoktam látni.
2023. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Talán százas,eurós boltokban erdeklődj
2023. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Búcsúkban, vásárokban, szabadtéri rendezvényeken, nyárbúcsúztatókon...stb, szoktam látni. A hétvégén is voltam egy fesztiválon ott is volt sima pattogatott kukorica meg csokis kukorica. Színes nem volt, de a pattogatott kukorica árusnál szokott színes is lenni. Én is szeretem, szoktam venni. :)
2023. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!