Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért szeretik az öregek...

Miért szeretik az öregek annyira a penny üzletet?

Figyelt kérdés

2023. márc. 5. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Mert minden Pennyre ki van írva, hogy csak 18 éven felülieknek.

Amúgy ismered és kifaggattad az összes öreget?!

2023. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%

Én még sehol sem láttam ezt a felíratot.

Talán az áraik miatt,de már ez sem mérvadó.

Inkább az akciós termékek amik becsalogatják a kis pénzüeket.

2023. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Lidl-ben is sokan járnak, pedig nálunk egymás mellett van a kettő, szóval nincs értelme a kérdésnek.
2023. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van egy csoport a facebookon IEFA azaz idős emberek fenyegető aurával és ott olvastam és konszenzust érzékeltem a hozzászólók között arról hogy ez az nyuggerek egyik kedvenc üzlete.
2023. márc. 5. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Egy újabb hülye kérdező, aki szidni szeretné az időseket.
2023. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
52%
#4 Te is megöregszel egyszer ha megéred. Hidd el hamarbb mint gondolnád. Sajnos nagyon gyorsan tellik ám az idő, és a természet megállíthatatlan.
2023. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
mert ott lehet a legolcsóbban bevásárolni. amúgy a választék elég szűk, és sokszor gyenge minőségű, pont mint egy coop-ban, csak ez sokkal olcsóbb.
2023. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

#4 Akkor vonjuk le a logikus következtetést:

1. TE nem ismersz olyan öregeket akik kifejezetten a Lidl-t kedvelnék

2. általában sem nagyon ismersz öregeket

3. elhiszed egy facebook csoport ismeretlen tagjainak, hogy az öregek olyanok amiben ők megegyeznek egymással

Kérdező, az öregek nem kedvelik a Lidl-t. Vannak emberek akik kedvelik, fiatalok is, vannak akiknek meg az van közelebb és ezért járnak oda.

ha bemész bármelyik boltba, legyen az tesco, Auchan, Spar vagy Aldi, netán bármi más, mindenhol találkozhatsz rengeteg öreggel. Mert nekik meg az tetszik vagy az van közel.

2023. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Az előzőhöz: annyira ismeretlen nekem a Penny kínálata, hogy automatikusan egy másik üzletet írtam helyette a Lidl-t. Pedig nem is az volt a kérdésben.

Na, ha az 52 öregnek számat akkor elkönyvelheted, hogy van akinek ennyire nem kedvence.

2023. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1 nekem nics bajom az orgekkel csak az iefákkal

2 lehet kicsit üti az 1et ez a generáció az oka a fidesz tejhatalmanak akik perpill évek óta szisztematikusan teszik tönkre és épitik le az országot mentálisan, szociálisan meg ugy általában mindenhogy.

Igy hát engedtessék már meg nekem hogy egy kicsit én is visszavágjak mégha ilyen elvont senkinek ténylegesen nem ártó módon hogy kiirok egy ilyen picit ironikus kérdést.

Köszönöm

Béke

2023. márc. 5. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!