Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem kapok Penny kártyát?

Miért nem kapok Penny kártyát?

Figyelt kérdés
január közepén leadtam egy kitöltött igénylőlapot Penny plasztik kártyára. mielőtt erőltetnétek, telós dolgot direkt nem szedtem le. itt van hogy 2 hónap eltelt, de még mindig nem kaptam meg a fizikálisat, vajon miért?
2023. márc. 11. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Akkor adják a kártyát, mikor leadod a lapot.
2023. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát itt nem
2023. márc. 11. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer előttem lévőnek mondta a pénztáros, hogy a plasztik kártyát rohadt lassan küldik, sokkal jobban megéri az app.
2023. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez érdekes, mert jártam olyan városban, ahol egyáltalán nem adtak kártyát, csak az appot erőltették.

De máshol meg simán adtak kártyát, és alkalmazásról szó sem esett.

2023. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk, nem is adnak fizikai kártyát, mert mindenkinek azt mondják megszűnt és csak digitális van, amit neten keresztül kell igényelni és azonnal használhatod is.
2023. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 okból nem küldik. 1.) még nem készült el és 2.) valami adat nem stímmel. A 3.) lehetőség boltfüggő, az az hogy elkallódott az igénylőlap még a boltban.
2023. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
gondolom nem írok meglepő dolgot hogy azóta se kaptam semmit. de appot azért sem szedem le, inkább kölcsönkártya. ezt az egyet vállaltam volna be, erre meg ezvan
2023. ápr. 3. 17:08
 8/9 A kérdező kommentje:
emberek, ma megjött a kártyám, ha véletlenül valaki ehhez a kérdéshez tévedne, esetemben én laza 6 hónap után kaptam meg igényléstől :D
2023. júl. 12. 14:07
 9/9 anonim válasza:
100%
hát, akkor én sem aggódok. :D Én májusban igényeltem plasztik kártyát.
2023. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!