Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Sparban minden hónapban van...

Sparban minden hónapban van akciós kupon?

Figyelt kérdés
Az applikációban vajon minden egyes hónapban lehet kedvezményesen vásárolni az általam választott pár terméket?

2023. márc. 14. 10:24
 1/6 Gyenis Péter válasza:
78%
Nem mindig de általában igen ha az ilyen 20%-os kuponokra gondolsz amit egy általad választott termékre használhatsz fel.
2023. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
nem
2023. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire gondolsz.

Ilyen - olyan akciós kupon mindig van igen, amit lehet aktiválni, de ha a 20%- ra gondolsz ami most lesz érvényes 03.16-tól az nincs mindig.

2023. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a termékesre gondolsz az frissül mindig igen most például én beléptem első, amit felad sóskapüré 519 Ft helyett 339 Ft kuponnal 03.22-ig, de a 20 % - os kuponok nincsenek mindig [ bár elég rendszeres azért].
2023. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,a 20%os kuponokra gondoltam amit csomó csomó termékre fel lehet használni
2023. márc. 15. 08:51
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Az elég sűrűn van, de nem feltétlen minden hónapban. Én már nem szeretem, mert kb semmire nem használható "hirtelen" minden akciós lesz vagy csak simán kizárják a körből ( régen sokkal jobb volt). Amúgy holnaptól van igen, de nem biztos áprilisban is belökik használd ki appon, újságban is van 2db + amit osztogattak üzletekben a kasszások.

2023. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!