Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért ad ismét 20%-os kupont...

Miért ad ismét 20%-os kupont a Spar? Van valami oka, hogy már 1-2 hetente adják és nem havonta?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Kezdenek rájönni, hogy ők a legszarabb bolt, valamivel be kell csábítani a birkákat.
2023. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, sűrűbben adják, viszont jóformán semmire nem lehet beváltani.
2023. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért adják, hogy kérdést írhass ki róla...
2023. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az nagyobb rejtély, hogy miért kell kicseszni a 20%-os kuponok idején azzal, hogy a termékek zöme alap akcióban van, így azokra nem érvényes a kupon. Apámmal vásároltunk, nyolc termékből 6-7 darabra nem tudtunk véletlenül sem felhasználni, mert az összes már állítólag kedvezményes volt, az mindegy, hogy talán 5 forinttal, a rendszerben benne volt. Konkrétan apróságokra használtam el 3 kupont, 1-2 300 körüli csokira meg egy kenyérre...
2023. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy tervezem meg ilyenkor a vásárlást, hogy a nem akciósokat veszem. Nem lehetetlen van ott sok termék.
2023. ápr. 4. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Sokfélét vásárolunk, és majdhogynem az összes, aminél van értelme kupont használni azoknál nem használhatók fel a kuponok. Nem lehetetlen találni, az így van, csak éppen nem arra, amire szükségünk lenne, amit mi tényleg szeretnénk, hanem mindez ló helyett jó a szamár is. Vaj, mosogatószer, öblítő, nagy túrórudi, sok másféle édesség, sajt, teák... minden faxomra rárakták az "akciót". Nevetséges. Egyik akciónál végül vettem egy drágább (kb 1000 ft) teát. Azt bezzeg nem akciózták le. És konkrétan az akció kezdetének napján indult ez az "akcióhullám", ugyanis egy nappal előtte voltam bent, és még nem estek ki a szemeim a színkavalkádtól. Engem nagyon dühít, hogy így is az ember majdhogynem a gatyáját ott hagyja kifizetéskor, és mikor 20%-os kuponokat adnak, azokat nem használhatjuk fel kedvünkre legalább egyetlen napra. Most őszintén, mi 20%? Több a semminél, összességében lehet(ne) ezzel kicsit spórolni. Biztos nem vágná földhöz a Spart néhány nap kuponozás.
2023. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a kifakadások kb. olyanok, mintha látnátok egy reklámot a starbucks új kávéjáról, majd bemennétek és nekiállnátok szidni az anyjukat is, hogy de ez milyen drága, ennek így semmi értelme nincsen. Ennek a kuponnak is csak az az értelme, hogy a vásárlókat becsábítják az üzletbe, semmi több. Komolyan azt hittétek, hogy majd mindent is megkaptok ár alatt ekkor engedmény mellett?
2023. ápr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem arról van szó, hogy az engedményesre nem lehet felhasználni, az a baj, hogy másra sem. Ilyen például a hús vagy a tojás. Állandó vásárló vagyok a Spar-ban, szeretem is, de az ilyen trükkök engem is bosszantanak.

N

2023. ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
39%
Hogy több vevője legyen.
2023. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Klasszikus vevőcsali, kb. használhatatlan.

Értelmes dologra nem váltható be, amire igen, az máshol matrica nélkül is olcsóbb.

2023. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!