Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldiban mik a jó termékek,...

Aldiban mik a jó termékek, miket szeretsz ott venni? Ára miatt? Minősége miatt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ott szoktam venni.
2023. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Felvàgottak. Csokik.
2023. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kalamata oliva


Articsóka szív


Fekete cseresznyés rumos hordóban érlelt cider

2023. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milsani termékek, pl. Milsani túró, Milsani görög joghurt. Ára miatt is (főleg a túró az, ami jó áron van a többihez képest), de minősége miatt is, szeretem ezeket. Akkor még szoktam a cukormentes táblás csokijaikat is venni. Viszonylag nagy a választék a többi bolthoz képest, van 5 fajta cukormentes táblás csokijuk, és saját márkás is, szóval az ára sincsenek az egekben, illetve máshol nem feltétlen lehet ilyen ízesítésű csokit kapni cukormentesben, szóval ez mindenképp egy nagy plusz pont az Aldinak. De amúgy hirtelen ennyi jutott az eszembe, ezek a termékek azok, amelyeket kifejezetten szeretek az Aldiban.
2023. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gnocchi, paradicsomszósz, darált pulykahús, sonkahagyma
2023. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

A gnocchi kockázott paradicsom jó.

Ami durva most volt akciós Ausztriában 39 cent.

Ez múltkor 799ft volt otthon.

2023. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nutoka mogyikrém

Jégkrémek

Pekándiós párna

2023. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szilikátos macskaalmot csak ott veszek, nekünk nagyon bevált. Kefírt, rögös túrót is csak ott veszek, de a Milfina tejtermékekkel úgy általában is elégedett vagyok, a bourbon vaníliás dobozos jégkrémet is nagyon szeretem. Van pur-pur kenyerük, azt is ott szoktam venni, és tortilla lapokat is ott veszek általában.
2023. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldiban szoktam venni a Nusett kókusz zsírt. Én ezt használom a fritőzbe, mert az olajtól olyan ragadós, kocsonyás lesz a frítőz és elég gusztustalan.

De ez a kókusz zsír nagyon jó, mert magas a forráspontja, nem ég el mint az olaj, nincs semmi szaga és könnyen lemosható.

2023. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Édesség.
2023. ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!