Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Megéri elutazni Sturovoba a...

Megéri elutazni Sturovoba a Lidlbe?

Figyelt kérdés
1 órára van innen Esztergom, felulok a nyugatiban a vonatra, 1 óra ott vagyok. Onnan átmegyek Szlovákiába. Megéri ott vásárolni? Szeretnék egy nagy bevásárlást, de itt Magyarországon óriasi a végösszeg. 1,5 éve egy ilyen bevásárlás megvolt 15-20 ezer ft, most a duplája. Mennyire éri meg Szlovákiában vásárolni? Mi olcsóbb, mi drágább ott? Van aki szokott ott vásárolni?
2023. ápr. 14. 10:14
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
66%

Amikor ezt szova tettem(hogy minden milyen draga),le lettem pontozva. Pedig ez az igazsag,nem csak a kormany agymoso videoit kellene nezni ami tele van takargatassal es hazugsagokkal es manipulacioval

LINK: [link]

2023. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem 40 rongyos vásárlás esetén nem éri meg. Nem fogsz vele annyit. 150-200 rongy esetén már jobban megéri.
2023. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Elindulsz- az ottani Lidlben körülnézel- osztasz, szorzol, és eldöntöd érdemes-e bevásárolni, vagy beéred a kirándulással.
2023. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Kalkuláld bele az útiköltséget is. Szerintem nem romlandó áruból érdemes feltankolni így. Persze ha valaki a határ közelében lakik, akkor minden hétvégén átruccanhat, nem ráfizetés.
2023. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Ez alaphangon 3 óra utazás, ha nem több. Ennnyit nem ér meg egy bevásárlás, amin spórolsz 20 ezret. Plusz az útiköltség.
2023. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egyszerűbb lenne megnézned a szlovák Lidl-s újságot és annak alapján dönteni.

Én biztos nem mennék, mert nekem az időm drágább, mint nagybevásárlás esetén 3000 Ft spórolás. Mert azért a Lidl-nek nagyjából egységesek az árai, +- 10%.

2023. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#1 lehet lepontozni bárkit, de megkell hagyni, hogy igazad van.

1 év alatt mindennek az ára a duplájára növekedett

2023. ápr. 14. 11:25
 8/30 anonim ***** válasza:
26%

15-20 duplája hol drága, egy nagybevásárlásra?

Sokan, nagyon sokan a heti bevásárlásra a dupláját hagyják ott.

2023. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Elég ha veszek néhány dolgot mar meg van 15 ezer. Régebben ennyiből nem egy 2 napi kaja volt meg hanem 1 heti.

Minden nap ott hagyni a boltban ennyit, kicsit durva. Minden drága már. Más országban nincs ekkora drágaság, még Ukrajnában sem, pedig ott háború van

2023. ápr. 14. 12:02
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

szerintem nem eri meg. az utikoltseg, az utazasi ido... ha sok idod van es unatkozol persze tedd....de aztan a cipeles is.


egyebkent nem akarom a kormanyt vedeni...de mindenhol draga lett minden. en becsben elek. anno egy nagy bevasarlas 50-70 euro volt nekem most 100-120 legalabb

2023. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!