Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Újabban miért csak 2 Spar...

Újabban miért csak 2 Spar kupon van a 20%-os kupont tartalmazó papíron?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert csak kettőt raktak bele.
2023. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Állandóan ezeken a spar kuponokon vergődtök...
2023. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Mi az hogy “csak” ?


A proli balkániak tényleg semminek nem tudnak örülni ?


A nagy nemzethyek mikor adnak ilyet?

2023. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva, a többit az applikációból lehet használni. Gondolom ez az átmeneti megoldás, át akarnak állni arra, hogy ne kelljen ezeket a kuponos papírokat nyomtatgatni.
2023. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
A választ nem tudom, de ha az önkiszolgáló kasszához mész, annyiszor húzod le, ahányszor akarod. Rám még nem szóltak, pedig egy papírral akár tízet is lehúzok.
2023. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az akciós újság elején is volt kettő kivágható
2023. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én marketing szempontból úgy látom, rá szeretnék szoktatni az embereket az applikáció használatára (ott további termékkuponokat, push értesítéseket, stb. kap vásárló, ami fogyasztásra ösztönzi), ezért csökkentették az eddigi 4 kupont kettőre. Az applikációban ugyanis kaphatsz még további 4-et. Így azt érzed, hogy még jobban is jársz, mint eddig, mert 6 kuponod lehet, de érdemes is megcsinálnod az appos regisztrációt, mert különben rosszul jársz, mert "csak" két kuponod van, pedig eddig 4 volt, és nem is hagyod a fenébe az egészet, mondván hogy ez csak az apposoknak szól, mert rögtön a kezedben tartod a két beváltható kupont.

(Szerintem ez egy nagyon okos kampány lett. :D)

2023. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam, hogy így kétszer annyit kell vásárolni ugyanannyi kuponért.
2023. ápr. 23. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:

#5


Ez érdekes, mert önkiszolgálónál dolgozó kell hozzá...

Legalábbis Budapesten eddig 3 Sparban voltam eddig így minden alkalommal jelezte a gép kell dolgozói kártya a kupon miatt.

2023. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Nálunk nem kell hozzá dolgozó. Lehúzod az árut, aztán a kupont, és vonja is a kedvezményt. Nálunk direkt kérik, hogy intézzük egyedül, semmi külön cucc nem kell hozzá. Pest környéki kisváros lepusztult Spar üzlete.

2023. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!