Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vissza lehet kérni a feta...

Vissza lehet kérni a feta sajt árát, ha valójában nem is feta?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy ugyanilyen dobozos Fitaki sajtot a szent gellért téri Family Shopban: [link]


Csakhogy a boltban az volt kiírva alá, hogy 'Fitaki feta sajt' (a blokkon is így szerepel). Most, ahogy összevágtam az olivabogyóhoz, láttam, hogy ez valójában lágy sajt, és valóban, a dobozon sincs rajta, hogy feta lenne. Ilyenkor vissza lehet vinni vagy így jártam, és törődjek bele?



2023. máj. 5. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Megpróbálhatod, bár én úgy tudom, hogy a pénztártól való távozás után már nem fogadnak el reklamációt. Aztán lehet, hogy fontosabb nekik a vásárlók elégedettsége és visszaadják az árát. Tegyél egy próbát!
2023. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Neked mitöl feta a feta? Attól, hogy az van ráírva?

A feta juh vagy/és kecsketejböl készül, ami tehéntejböl van, azt nem fetanak nevezik.

A csomagoláson rajta van, hogy tehéntejböl készült, semmi alapod sincs reklamációra.

2023. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felbontott sajtot nem hiszem, hogy valahol is visszavennének. Bontatlan hűtős terméket sem, hiszen megszakadt a hűtőlánc, azt már nem becsületes eladni másnak.
2023. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nem viszem akkor vissza. Köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!