Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A kérdés azokhoz szól, akik...

A kérdés azokhoz szól, akik fel/el szokták használni a Sparban, Intersparban a kuponjaikat. Mire szoktátok felhasználni a Spar kupont?

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Hulladéktárolóba szoktam őket dobni mert, még kuponnal is drágább mint más, hasonló kaliberű hiper/szupermarket.

#LIDL Magyarország Zrt.

2023. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ársapkás Alispán ***** válasza:
50%

Én zömmel erre:

[link]

2023. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Kutya-macska kaja.
2023. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

A 20%-os az egy hulladék. Akció esetén a termékeket jobban leértékelik, mint 20%, így a nagyobb dolgokat érdemesebb megvárni, hogy akciós legyen valahol, minthogy elpazaroljam rá a 20%-asat. Így csak pár gyorsan kellő 1000 ft körüli termékre szokott elmenni. Ugye akciósra, hatósági árasra nem mehet rá a 20% kupon.


A supershop 10 és 20 ezres kupont pedig mindig felhasználom, ha vásároltam annyiért. Önfizetőbe szoktunk menni, és a kasszánál azt a kupont veszem meg, amelyik összeghatárt elértük. Ebbe asszem az akciós cuccok beleszámítanak, de a hatósági áras már nem. Ha neccesen vagy, akkor kb lehetetlen kiszámolni, hogy akkor most pl 10 ezer felett voltál, vagy nem. Mert rohadtul követhetetlen a renszer, hogy most mi számít bele, és mi nem. Nem írja ki külön.


Az egy termékre szóló kuponokkal nem igazán tudtam mit kezdeni. Nekem nem.kellő, vagy máshol olcsóbb termékek vannak mindig. De szerencsére sok olyan egy termék van, amihez nem kell külön aktiválni. simán csak akciós(abb) a supershop beolvasásával.

2023. jún. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom szinte semmire felhasználni, mert minden sárga, piros címkés, hatósági áras vagy s-budget, amit vennék. A legnagyobb tétel egy olivaolaj és egy margarin volt a múltkor, amire alkalmazni tudtam.
2023. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Egyszerűbb lenne, ha azt írnák le, mire lehet elkölteni. A jelenlegi rendszer annyira bonyolult, hogy már előre feladom és inkább megyek a LIDLbe. Kávé, tea, ajándék amit fél évre előre megveszek, nekem ezek jönnek be úgy 80%ban

. Max ha valamit nagyon szeretnél attól a márkától, ami máshol nem kapható,akkor talán le tudod vásárolni. Ha nem címkés és nincs benne a katalógusban. Igazából most ahogy gondolkodom, azok a katalógusok amúgy nagyon hosszúak... na jó, fogalmam sincs, azért találtam meg amúgy is ezt a kérdést, mert én is próbáltam megfejtni ezt a puzzlet.

febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!