Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Cafay oldal megbízható?

A Cafay oldal megbízható?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 09:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Szia! Én a héten rendeltem tőlük. Ma kaptam emailt, hogy úton van a rendelésem. Elvileg valamikor jövő héten megkapom. De lassúak nagyon. Külföldi cég persze…
2023. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es: Hálásan köszönöm, hogy válaszoltál :) Esetleg írnál még egyszer ide amikor meg is kaptad a rendelést?
2023. okt. 7. 09:29
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Túl jó ajánlataik vannak, jó lenne ha írnál ha megkapod a rendelésed :)
2023. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Persze írok majd!
2023. okt. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon érdekelne, mert szeretnék nagy tételben vásárolni, de a bankkártya adataimat kérik... ami engem eléggé aggaszt se egy Pay Pal vagy átutalás/ Utánvétes fizetési verzió.

Pedig nagyon jó kìnálatuk van.

2023. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Hát megjött a kávé. Minden rendben ment, közben kaptam email-eket, hogy hol tart a csomag. Igényes csomiban mindent megkaptam. Igaz 2 hét volt, mire ideért, de megérte.☺️
2023. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ! :)
2023. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönjük a választ :)

DHL szállította?

2023. okt. 20. 18:23
 9/18 Oldspy79 válasza:
65%
Én okt. 4-én rendeltem tőlük. Azóta se kaptam meg a rendelésem. A DHL csomagkövetése alapján Németországban van a csomag két hete ugyan azon a helyen. Először a DHL-nél érdeklődtem de ők csak is a küldő személynek adnak ki bármiféle információt. 18.-án írtam a Cafay-nek amire másnap kaptam is választ hogy írnak a DHL-nek. Kedden (okt. 24) érdeklődtem hogy van e valami hír. Nem kaptam választ. Helyette küldték egy e-mailt hogy értékeljem őket mint vásárló (WTF). Ma újból írtam nekik. Egyenlőre egyáltalán nem vagyok boldog mivel előre kellett fizetni. De bízom benne hogy rendeződik a dolog.
2023. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Oldspy79 válasza:
52%
Megint csak nem érkezett válasz a levelemre. A weboldalon van egy pesti szám azt felhívtam ahol egy automata közli hogy nincs magyar ügyfélszolgálatos de angolul tudok valakivel beszélni ahol egy pár perces zene után közli az automata hogy minden kolléga foglalt ezért írjak nekik e-mailben vagy próbálkozzam később. 3 órán keresztül óránként többször próbálkozva sem tudtam beszélni senkivel. Ezek után nem sokat jósolok annak hogy akár a rendelésem vagy a pénzem viszontlátom.
2023. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!