Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egerben milyen olcsó étel/ital...

Egerben milyen olcsó étel/ital boltokat ismertek, ami nem a város külső területére esik?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemistaként Egerbe kerültem, úgy, hogy életemben se nem laktam, se nem jártam itt, így nincs tapasztalatom. Mielőtt mondaná valaki, az olcsó szó alatt az átlaghoz képest alacsonyabb árra gondoltam, hisz tudom hogy ma már semmi sem olcsó :D Elsősorban a város központjába eső boltokat keresnék, csak végső esetben szeretnék a külvárosi szupermarketekbe menni. Előre is Köszi!

2023. szept. 27. 20:41
 1/5 Hippodrom válasza:
74%
Sajnos a belvárosban nem fogsz olcsó boltot találni.A belvárosban kettő Spar van.Az egyik a Dobó téren,a másik a buszpályaudvarnál.A piacnál van a Katona téren egy Élelmiszerbolt,a plázában pedig van egy kis Tesco.
2023. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg a kérdésem. Nem feltétlen kell a központban lennie (de nyilván előny), de ahogy láttam a térképen, a nagyobb boltok ahová korábban jártam (ALDI, penny, stb) szinte kizárólag a város külső határára esnek, ami nekem túl messze van.


Viszont 21:12-es, nagyon köszi az ajánlásokat, mindet megfogom nézni :)

2023. szept. 27. 21:35
 3/5 anonim válasza:
Spar a Dobó téren
2023. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1 es jól írja
2023. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Katona-téri Goodsmarket, ételben és italban is olcsóbb, mint a konkurenciák.
2023. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!