Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi értelme van a Lidl Plus...

Mi értelme van a Lidl Plus kuponokat folyton aktiválni?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb ha nem kéne aktiválni? Úgyis mindenki aktiválja mindegyiket, nem gondolnám hogy valaki szándékosan drágábban akarja megvenni az adott terméket aktiválás nélkül, ha már használja a Lidl Plus kedvezményeket.


Néha elfelejtem aktiválni őket, és ilyenkor a kasszánál kell szarakodni vele, főleg ha utólag veszem észre, és emiatt visszáruztatnom kell a cuccot, és újra megvenni aktivált kuponnal. Emiatt feltartom a sort. Senkinek nem jó ez, nem értem mi haszna van ennek.



2023. okt. 29. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy közben nézed. Nézed a többit is. És biztosan találsz olyat közte, amit meg fogsz venni. = több bevétel.
2023. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont, ahogy az 1es írja :)
2023. okt. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En azt aktivalom amit elhasznalok. Egyszer atnezem es ranyomok ami kell. Es biztos nem egyedul vagyok ezzel.


Egyebkent meg logikus. Egyreszt aki megveszi de elfelejti aktivalni a kupont az nagy esetben nem torodik vele es nem veteti vissza. Masreszt ameddig aktivalod meg egyszer megnezed a termekeket es atgondolod hogy ja amugy minden kell. Es igy olyat veszel amit amugy nem aksrtal tehat tobb bevetel

2023. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már kétszer is jártam úgy vele hogy vmit meg akartam venni kuponnal de elfelejtettem aktiválni, nem szórakoztam utána azzal hogy akkor vegyék vissza a saját bénaságom miatt. Valószínűleg nem én vagyok az egyedüli aki ezt időnként elfelejti és megvesz dolgokat akció nélkül miközben alapból nem vette volna meg teljes áron.
2023. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Arra gondoltál már, hogy mások nem akkora szerencsétlenségek, mint te, kérdező? Vagy legalább gavallérok és nem szaroznak a visszavétellel 80Ft miatt.
2023. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vásárlói szempontból semmi értelme sincs.

Az üzlet szempontjából van értelme:

1. Ha látod a kuponodat egy adott termékre, eldöntöd, hogy megveszed, de elfelejted aktiválni is a kupont, akkor az eredeti áron veszed meg a terméket.

2. Olyasmikre is ad kupont, amit amúgy nem vennél. Az aktiválás során látod ezeket is, és lehet, hogy megveszed csak azért mert, van rá kupon.

2023. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!