Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Élelmiszerbolt ilyen igénytele...

Élelmiszerbolt ilyen igénytelen embert hogy alkalmazhat??? ÁNTSZ ezért miért nem büntet???

Figyelt kérdés
Pakol a soron tiszta viz csöpög róla az izzadtság a pólója is teljesen át van izzadva, látszik nem nagyon sportol mert van vagy 100 kiló!!! És így pakol élelmiszerárukat!!! És ez egy multi nem a jóska sarki boltja!!! Hányinger!!!
nov. 24. 20:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
És akkor van amit nem is láttál még hátul.Állategészségügy kb félévente ellenőriz.
nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%
#3 Nem értem pakolja, hanem a fizetéséért.
nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%

Azért szeretem az ilyen (kamu)kérdéseket mert remekül bemutatják, mennyire egyszerű az átlag magyar kommentelő.

Gyakorlatilag az összes válaszoló funkcionális analfabéta. Sehol nem olvastam olyat, hogy a kérdező olyat írt volna, hogy aki kövér az igénytelen, vagy hogy nem izzadhat meg. Komolyan, mit nem értetek azon, hogy a kérdező higiéniai problémákkal küzdő, igénytelen emberről beszél? Tényleg pár sor értelmezése ekkora gondot okoz?


De legjobb az a válaszoló, aki leírja, szerinte milyen a kérdező, majd kiakad azon, hogy a kérdező itélkezik mások felett :D Ja meg azt, hogy a kérdezőért dolgozik:D Értünk dolgozik teljesen ingyen! Az agyam eldobom


Kérdező, azért nem gond a válaszolóknak, mert nagy eséllyel pont olyanok, mint akiről írtál. Ha kimegyek az utcára, boltba, magamon kívül gyakorlatilag alig látok sportos kinézetű, igényesen felöltözött embert. Csupa löttyedt/kövér izzadságszagú melegítős ember vásárol, ergo a kérdésed miatt sértve érzik magukat a kommentelpk, hiszen nagy eséllyel ők is ilyenek. (azt inkább hagyjuk is, hogy ezt a nagy pofát is csak neten tapasztalatom magyaroktól)


Azt meg csak zárójelben teszem hozzá, hogy árufeltöltőként ma már szinte csak legalja a dolgozik. Az Aldi jobb ebben, de azért ott is érezhetően zuhan a színvonal.

nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu a kérdés? mert egy valós problémát ír le ami számomra zavaró, visszatetsző?
nov. 26. 18:46
 15/23 anonim ***** válasza:
23%
14: Bocs, ha nem kamu, nem voltam benne biztos.
nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%
#13 + azt is lepontozták, aki szerint az árufeltöltő nem szívességet tesz.
nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem tehet róla hogy izzad! Én is izzadós vagyok! Bár akkor amikor nagyon meleg van, napon, nyáron melegbe! Akkor vöröslik a fejem meg csurog az izzadság mint a szalonnából!

Pedig 165/65 vagyok szóval nem mondanám magam kövérnek!

Szóval nem biztos a kövérség miatt izzad!

Ahogy a 9. írta: A zöldségeket pl lehet 100szor megfogdossák mire te megveszed...

Amúgyis meg mossa az ember otthon elvileg! Többet nem tehet az ember!

nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

"miért lenne kamu a kérdés? mert egy valós problémát ír le ami számomra zavaró, visszatetsző?"

Bébi! Még ha a nyári kánikula közepén tetted volna fel, nem óbégatnék, hogy kamu. De november végén ilyen izzadós, pólós, ennyire kamu kérdést még nem láttam...

nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
20%
Ha te ennyit dolgoznal, te is izzadnal, mint a lo, raadasul letszamuk is keves. Az izzadsag nem mergezo, nem peksutit pakol
dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%
Aki elfingja magát boltban, ahhoz is kell ANTSZ?:) nyilvan ne a peksutemenyre izzadjon, ez árutol fugg, de ez a munka.
dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!