Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Debrecenben vannak jó boltok...

Debrecenben vannak jó boltok ahol külföldi édességeket, üdítőket meg hasonlókat lehet venni ? :D

Figyelt kérdés
+vélemény, tapasztalatok róluk ?
nov. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
nincsenek
nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Miért, van még olyan bolt, ahol nem lehet külföldi édességet venni?
nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Csapó utcán, a virágpiacnál van pl. egy olyan bolt, ahol mindenféle fura külföldi kaját árulnak. Én még csak borsos sáskát (😀) vettem ott, de úgy emlékszem, hogy vannak olyasmik is, amit te keresel.

A Párizsi Udvarban is van egy bolt, ahol kifejezettem külföldi (inkább keleties) ételeket árulnak, ott még régen vettem licsilevet, de sajnos nem találok olyat, amilyet Thaiföldön ittam, pedig elvileg ezeket is onnan hozzák :(

nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Párizsi udvarban, Penny mellett van egy délkoreai bolt, mellette pedig koreai étterem.
nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Müllerben.
nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!