Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet kapni olyan halrudac...

Hol lehet kapni olyan halrudacskát, ami nincs panírozva, esetleg nem gabonával van panírozva?

Figyelt kérdés

dec. 13. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

A legtöbb multinál már van egy free-from termékcsoport, és ezeknek külön hûtôláda a boltban. Egy nagyobb áruházban nézd, ha nincs is nekik, szerintem rendelni tudnak neked.



A másik tipp a biobolt, õk foglalkoznak allergiákkal is.

dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Hal rudacska csak panírozott formában létezik és az olcsóbb termékekben alacsony a haltartalom.

Vegyél halfilét csíkokra vágva roston meg kell sütni és kész a halrúd.

dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Hát ja, végülis a bármilyen hal filét át lehet passzírozni, valami hosszúkás jégkocka tartóban lefagyasztani, aztán kedvedre bepanírozni, de szerintem ez pont a dolog kulcsfontosságú részét veszi ki a képletbõl, hogy ez egy egyszerûen elkészíthetõ étel.



Meg a házi gluténmentes panír nehezen lesz olyan, mint a nagyipari.



Egyszerûbb elmenni egy nagyáruházba és körvekérdezni. Szerintem lesz nekik, pláne pl Tescoban, mert az anyaáruházukban ez egy alap termék, van nekik 3-4 féle gluténmentes is, a kerestallergiák miatt is.

dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kettes hsz kivételével mentek a zöldek részemről. Légy szíves, ne írjatok többet, mert rám jött a hányinger. Úgy látszik, nem fogok halat enni.

Még egyszer köszönöm a válaszokat és bocs.

dec. 13. 11:01
 5/5 A kérdező kommentje:
(Azóta az eredeti #2-es hsz törölve lett.)
dec. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!