Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi az, amihez késő 24-én...

Mi az, amihez késő 24-én mondjuk 4 órára hazaérni? Miért kell egész nap zárva lenni?

Figyelt kérdés

Mondjuk én azt sem értettem, miért kell 3-kor bezárni, amikor ez rendes munkanap, és program amúgy is csak késő délutántól van (már ahol).

Nem azért, mintha direkt akkor akarnék vásárolni, csak kérdezem.



dec. 18. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom, nem vagy annyira együgyű, hogy ne képzeld el, hogy az ünnepi menüt meg is kell főzni.
dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Mert nálunk ez egész napos ünnepnap, nem esti. Fát díszítünk, zenét hallgatunk, ebédet főzök. Ha meló után, 5-kor kéne nekiállni, egy full stressz lenne az egész.

Tetszik nem tetszik, a magyar szokások alapján 24-e ünnepnap, és annak is kéne végre kezelni.

dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Hogy lenne már munkanap, ember? 24. idén vasárnapra esik.
dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire csak nem lehet senki ostoba.
dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha szerinten annyira jo dolog 24-én estig dolgozni, akkor menj te a boltokba az eladók helyett, neked úgyis mindegy
dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4 Ha ilyenek alapján ítéled meg az embereket, inkább te vagy ostoba szerintem.

A többieknek köszönöm az eddigi válaszokat, már egy kicsit árnyaltabb a kép.

dec. 18. 09:59
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Lehet jellemzően választani. Vannak az ilyen döglődő KKV-k meg kormányhivatalok, ahol szent és sérthetetlen egy ilyen nap, meg vannak cégek, amelyek profitot termelnek és tudják, hogy egy kínai vagy emírségekbeli ügyfelet nem különösebben érdekel, hogy milyen nap van. Általában a juttatások is ennek megfelelően alakulnak.
dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Örülni kell hogy egyeltalán addig is nyitva vannak.
dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Jajj srácok nem kellene ilyen látványosan éhenhalni.


Másfél-két napig megfelelő tárolás mellett eláll a kaja.


Négy azaz 4 napja vettem kenyeret, zacskóban, szeletelve. Semmi baja nincs neki.


A gyümölcs meg a zöldség szintén teljesen jól elvan már Szerda óta, és az ünnepekre is marad még.


Húsáru is van itthon, fagyasztva és frissen is.



Az elmúlt három napot reggeltől estig végigmelóztam, és még időm se volt boltba menni. Ha valaki teljes állásban dolgozik, annak ez lenne a normális, nem?



Komolyan nem értem hogyan funkcionálnak itt bizonyos emberek. Felőtt fejjel egy tetves bevásárlólistát megírni meg követni, és ebből a kaját megőzni sikerüljön már.

Ha amúgy is vezetsz háztartást, ez nem lesz semmi új.

dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
A magyar karácsonyi hagyományokban messze 24. a legfontosabb nap, még akkor is, ha hivatalosan az még nem karácsony. Én a legkevésbé se vagyok oda azért, hogy az állam beleszóljon a boltok nyitva tartásába. De! Még akár 26. kárára is pirosbetűssé tenném 24-ét. Nem, mintha ne lehetne kibírni 3 napig bolt nélkül.
dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!