Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Akik járnak Tescoba, a boltban...

Akik járnak Tescoba, a boltban sincs semmi, ki van fogyva a szaloncukor, a pizza, a bejglik, a karácsonyi édességek, vagy csak az online rendelőkkel szúrnak így ki, hogy semmi nincs?

Figyelt kérdés
Bejgliből pl csak mákos van.

dec. 20. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden Tescoban van ugyanannyi és ugyanolyan áru. Másrészt az online rendelökkel miért akarnának kiszúrni? Meg egyébként is a legtöbb cuccot, amit írsz, mások már jóval korábban megvették, nem a Tesco hibája, hogy nem vetted meg idöben
dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már hetekkel ezelőtt se volt.

Máshova menjél bunkózni!

dec. 20. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ha nem tetszik, akkor is az az igazság,hogy nem egyforma a tesco-k kínálata. Nekem például pénteken simán hoztak mákos és diós beiglit is az online rendeléssel. Vasárnap a párom volt kint, ő mondta hogy egy darab sincs, egyikből sem, tegnap este pedig megint lehetett kapni mindkettőt...

Folyamatosan töltik fel áruval az üzleteket, lehet hogy te épp rosszkor nézted.

dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ma Tescoban, minden volt, amire szükségem volt. Nem láttam, hogy pl szaloncukor hiány lenne.
dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én online rendelek tőlük szinte mindig, és a héten meg a múlt héten is volt minden. A boltban kb. egy hónapja voltam utoljára, nem volt kifosztva. De valamikor tényleg elég apokaliptikus a hangulat, de az inkább hétfőn délelőtt szokott lenni, amikor hétvégén minden elvittek és még nem töltötték fel a polcokat.
dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Tanulság: Ne menj Tescoba.
dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Online más a kínálat, mint helyben
dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora p..raszt vagy, ezt komolyan mondom.
dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, kérdező: a Tesco kipécézett téged.
dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ezt hogy érted?
dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!