Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen állapotok uralkodnak...

Milyen állapotok uralkodnak ma 23-án a boltokban?

Figyelt kérdés
A legtöbb bolt holnap zárva lesz, nagyobb ma a pánikvásárlás miatt a forgalom? Aki ma már volt, mekkora volt a tömeg? Készletek feltöltve vagy kifogyóban? Melyik bolt? Esetleg várost is írhattok. Érdemes estére hagyni a bevásárlást, ha a lényeg pl hús már megvan, de még kell ez meg az?

dec. 23. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért hadd ne legyen már pánikvásárlás, hogy három napra megveszem á friss dolgokat...
dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én online vásároltam be , házhoz kihozták. Megy a bajkarika ilyenkor nagy bevásárló áruházba.

Biztos van tömeg ma jócskán.Na legyen..

dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért pánikvásárlás az, hogy három napra bevásárolok (holnap minden zárva), és nem 25-én kapkodom a fejem, hogy el kell menni az éjjel nappaliba, mert nincs kenyér? :D


Amúgy normális, csak nem egyszerre kell a fél világot megvenni. Én ma 2x mentem, kb 1,5 perc sorban állás után sorra kerültem.

dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes estére hagyni,ha pékárut, húst vagy zöldséget vennél.
dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Brutális állapotok uralkodnak jelenleg is az összes boltban. A tek és a hadsereg kivonult, ura a helyzetnek, de nehezen bír a sok nyugdíjassal.
dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Voltam nyitásra Lidl-ben..... gyilkos volt.Ember embernek gyilkosa.

Pár dolog lemaradt, vissza mentem.most teljes a nyugalom.

dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltam 23-án, semmi extra nem volt.

Nyilván az átlag löttyedt prolik közül sokan veszik meg ilyenkor a péksütikét, kenyeret, kólácskát, de pl. az Aldiban még tömeg sem nagyon volt nagyon.

jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Mi a baj azzal, hogy ha valaki karácsony előtt valaki kenyeret és péksüteményt vesz? Mondjuk 24-én főleg érdemes volt venni, hogy minél frissebb legyen. És az üdítőkkel mi a baj? Sokan isszák. Ez a löttyedt proli kicsit furcsa kifejezés, de tényleg nem világos, miért baj, ha valaki ilyenkor veszi meg a kenyeret.

#1 valóban rossz szó volt a pánikvásárlás, inkább azt akartam kifejezni, hogy hatalmas tömeg lesz (volt, nem volt, nem tudom), és ott sokan nagyon stresszesnek érzik magukat. Meg azért van sok emberben egy olyan késztetés, hogy kicsit többet vegyen mindenből, mert 2 és fél napig zárva lesznek a boltok. De igen, ez nem pánikvásárlás, mert ilyenkor muszáj rendesen bevásárolni.

jan. 4. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha mindenki megtanulá végre hogy a kenyeret le lehet fagyasztani még frissen felszelwtelve, és kiolvadás után, egy fél óra magától vagy pár másodperc mikróban, esetleg sütőben, olyan mintha frissen sült volna.
jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!