Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » 27.-én Penny nyitásra olyan...

27.-én Penny nyitásra olyan tömegnyomor várható mint a Karácsonyt megelőző napokban a legtöbb boltban? az új akciók miatt

Figyelt kérdés
dec. 24. 20:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a kérdés lényege nem biztos hogy átjött, ha ott kukorékolok nyitásra és 5 perc alatt bevásárlom ami kell szilveszterig, akkor elkerülöm azt az esetleges nagy sorbanállásokat ami akkor érne ha nap közben mennék még abban a pár napban valamikor?
dec. 24. 20:06
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Ja, én hallottam róla, hogy már nyitáskor ott szoktak tolongani, de még ilyet nem láttam.
dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Miért, milyen akciók lesznek?
dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Milyen új akciók lesznek??
dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Á értem, szóval az orgazmusközeli állapotban hurkát reklámozó hölgy után a Penny már a gyakorin hirdeti az akcióit?

Ügyes!

dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem feltétlen, hiszen karácsonykor sokaknál azért felhalmozódik a kaja, a maradék, nem hiszem hogy mindenkinek az az első, hogy rögtön megy a boltba.
dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én zárás előtti utolsó órában szoktam menni. Olyankor már alig lézeng ott 1-2 ember. Az akciók nem érdekelnek, nálunk olyan gagyi a helyi penny, h kb 3 perc alatt kifogy minden akciós cucc, olyan kicsi a készlet.
dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Detto mint a #7


Zárás előtt 1 vagy, félórával megyek. Összegórom ami kell és kb azonnal kinn is vagyok.

dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Szegény kérdezőnek a kérdésére válaszoljatok, ne saját szokásaitokról
dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Nyitáskor (6:00) meg csak mem lesz ott annyi ember!!!...???

De szerintem 7 után beindul a daráló.

Meg kell venni a virslit, mustárt, lencsét.

dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!