Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Budapesten hol lehet még...

Budapesten hol lehet még ilyenkor bejglit kapni?

Figyelt kérdés
jan. 22. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Lidlbe xd
jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán pár pékségben de mostanában divat lett húsvétra is bejglit sütni.

Biztosan lesz a boltokban.

jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Aki lepontozott az valószínűleg nem tudja, hogy a lidlbe lehet kapni bejglit, pont tegnap néztem, hogy a pékáruk között van még mákos és diós, gesztenyés már nincsen.
jan. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
LIDL be látni talán
jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, igen, én is pont LIDL be szoktam látni. 799 ért. Engem is bosszant az a nyálas szánalmas szokás, hogy nem ért egyet valaki és már pontozza le a válaszolót. Lepontozni azt SZABAD, aki valóban haszontalan dolgot ír szándékosan. De aki segíteni akar, hasznosat ír, azt TILOS lepontozni. Bátornak kéne lenni és privátot írni neki ha nem ért egyet, csak az ugye már több befektetést kíván… Egyszerűbb rombolni a másik szintbesorolását a szégyenletes lepontozgatással… Ugye, kedves lepontozgató… Ha másnak kárt okozni vagy itt, elmehetsz hasznosabb dologgal tölteni az időd!
jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár napja én is a Lidl-ben vettem, 2 rúd fagyasztottat 1300-ért. Kisütöttet nem mertem, mert karácsony előtt vettem és mindenféle íze volt, csak bejgli nem, mintha egyszerre sütöttek volna a sütőben édeset, sósat, nagyon fűszereset..undi volt. De a Penny kis darabka mákos bejglije a legnagyobb kedvencem ízben. Az is van most, persze az súlyra valószínűleg drágábbra jön ki.
jan. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Ma már max ott ahol eleve lehet mindig
jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!