Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egyéni vállalkozó lettem...

Egyéni vállalkozó lettem teljes munkaidős foglalkoztatottság mellett, így mehetek a Metroba vásárolni?

Figyelt kérdés
Egészségügyi vonalon vagyok. Sosem voltam még a Metroban, csak hallottam, hogy vállalkozóként lehet ott vásárolni. Így már bemehetek az árúházba? Ha igen mi kell hozzá?

jan. 26. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

METRO kártyát kell igényelned a vevőszolgálatnál.


[link]

jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is mehettél volna.
jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is mehettél volna, mert nem kell hozzá vállalkozónak lenni. Csak megsúgom..
jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz, ahogy az első írta és tényleg mehettél volna eddig is. De csodát ne várj, alapvetően nem olcsóbb és a termékek nagy része sem különbözik a máshol megvásárolhatóktól.
jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Uhh kellemetlen, köszönöm a válaszokat!

Akkor a Forrás nevezetű árúházba is lehet menni?

jan. 26. 23:36
 6/7 qborka ***** válasza:
100%

Kb 20 évvel ezelőtt volt, amikor csak vállalkozók tudtak igényelni Metro kártyát.

Akkor mi néha kölcsönkértük,de nem sok értelme volt,mert igazán jó ár csak nagy tételel vásárlása esetén jött ki,és csak ezért megvenni pl 4 kg sajtot felesleges.

jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz nyugodtan még magánszemélyként is.
jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!