Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl plus használatához...

Lidl plus használatához szükséges, hogy legyen netes kapcsolat?

Figyelt kérdés

febr. 8. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a kartyat akarod becsippantani akkr nem. Minden mashoz igen
febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem bővebben úgy lenne, hogy a Lidl esetében mobilról a QR kód úgy működik, mint a DM, Spar, Rossmann esetében, hogy aktiválom a kupont az app-ban, és az üzletben már nem probléma, ha éppen nincs netem?
febr. 8. 16:23
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Telefonodon kapcsold ki most a wifit es a mobilnetet is. Nyisd meg a lidl appot. És látni fogod hogy nem tölt be. De van egy gomb ami behozza a qr kódot. Tehát a boltban is amikor nem lesz net (mert a kikapcsolással a telefonodon sincs) ugyanez fog látszódni. Ugyanúgy nem tölt be a sok tartalom csak a qr kód. Az viszont betölt.

febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es a választ. Akkor tehát a kuponok benne lesznek ebben a kódban, ha korábban aktiváltam.
febr. 8. 16:28
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
A LiDl-ben van nyílt wifi!
febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
6 2 lidlibe szoktam járni, egyikben sincs(BP)
febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Ahol lakom van nyílt wifi. Direkt a vevőknek
febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Igen kell hozzá net és nálunk pl nincs wifi sem.
febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Nekem amikor elfogyott a mobilnetem és nem töltötte be ott a boltban az applikációt, akkor csak bemondtam a pénztárosnak a mobilszámom és úgy akkor rá tudta tenni a dolgokat. De a kuponokat nem aktiváltam otthon, mert előre nem tudtam, hogy mit fogok venni és ott már a boltban megnézni sem tudtam, mert ugye nem töltött be. De volt olyan is, hogy amikor volt mobilnetem és nézegettem a kuponokat a boltban, közben nem zártam be az applikációt, de a mobilt lezártam, eltettem a zsebembe és amikor újra megakartam nézni az applikációt, akkor magától kilépett vagy frissített az oldal. Szóval, lehetséges, hogy otthon aktiválod a kuponokat, de amire elérsz a lidl-be meg, hogy ugye ott nincs neted és közben kilép a mobil, frissít...stb, akkor meg újra kezdheted az egészet.
febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!