Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ezek az új visszaváltó automat...

Ezek az új visszaváltó automaták vonalkód alapján fogják majd beazonosítani a visszaváltható palackokat?

Figyelt kérdés
Vagyis ha mondjuk én beszkennelem egy visszaváltható palack vonalkódját és kinyomtatom egy A4es lapra 50-60szor, kivagdalom majd átragasztom a régi palackok vonalkódját, akkor elvileg azokat is visszafogja váltani? :D
febr. 17. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ebbe már belebukott a német rendszer évekkel ezelőtt. A palack formáját ÉS a vonalkódot is nézik. Tehát ha most gyűjtöd a régi palackokat és a visszaváltható formája nem változik, akkor működhet, hogy amint megjelenik a visszaváltható verzió lemásolod a vonalkódját, ráragasztod és mehet a buli. Illetve ami még működhet az a külföldről importálás, a kisebb márkáknál amik nem csinálnak külön magyar címkét, hanem mindenhol a régióban ugyanaz. Csak arra kell figyelni, hogy olyan országból hozd ahol nincs DRS rendszer, különben ott kifizeted a betétdíjat amit itthon kapsz vissza, hogy meg is érje olyan országból kell behozni ahol nincs betétdíj, így amit visszakapsz az ingyenpénz.
febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet kipróbálnám. Csak az a baj, hogy nincs itthon régi palack, mivel azokat kidobtuk. Elvben a vonalkód és a palack tömegét nézi a gép, legalábbis ahol eddig az országhatáron kívül használtam ott így működött. Itthon még csak 1 palackot vettem ami betétdíjas.
febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban vonalkód alapján fog működni,palackot nem fognak egyformát gyártani.
febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt a jelet is nézni ami a visszaválthatóságot jelzi
febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!