Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet kapni kinder csokolá...

Hol lehet kapni kinder csokoládé csibét?

Figyelt kérdés
Valahol láttam csak nem emlékszem az V. kerületben. Az Aldiban utoljára nem volt. Esetleg Lidl? Penny? Vagy kínai bolt? Online van 2000-ért de 1500-ért is láttam, azért az sem mindegy.

#Lidl #húsvét #Kinder #Aldi #Húsvéti csoki
márc. 16. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Müllerben nézd meg.
márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz (gondolom én) ahhoz a 2000 forinthoz hozzájön a szállítási költség is.
márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a Sparban is láttam volna a héten.
márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hmmm a müller nem is rossz ötlet! Igen-igen tudnék szerezni 1500 ért online de a 2000-es szállítás azért már magas. Namindegy bemegyek hétfőn a müllerbe ha nincs akkor is a lindtös csokinyuszi le lesz árazva akkor az jön velem haza.

Ha addig valaki biztosra lát spárban/bárhol és tudja mondani árral azt megköszönöm!

márc. 16. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap vettem egy kis kínai boltban, ahol mindent lehet kapni viszonylag olcsón .

Veszprémben lakom

márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok, most megnéztem, nálunk tényleg van a Sparban.
márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyobb áruházakban nézném, vagy édességes márkaboltban, esetleg forgalmazónál érdeklődnék, raktáráruházukban lehet belőle.
márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jelentem alássan a Müllerben 1600ról most le volt árazva 1300-ra szóval beújítottam két csibés csokival. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
márc. 22. 07:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Az élet nagy gondjai...
ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!