Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nálatok is lehet vásárolni a...

Nálatok is lehet vásárolni a postán?

Figyelt kérdés

Egy-két hónapja nálunk a főpostán lehet vásárolni kávét, teát, üdítőt, csomagolt édességeket, iskolai füzeteket, hasonlókat. Eddig nem foglalkoztam vele, valamelyik nap feltűnt, hogy pl. a Zöld-tea közel 200 Ft-tal olcsóbb ott, mint az élelmiszer-üzletekben. Jobban megnéztem, az őrölt kávék is olcsóbbak a boltiaknál.

Nem tudom, hol van még ilyen, és valóban ott is olcsóbbak a dolgok, vagy még ti sem néztétek meg alaposan???



2012. okt. 20. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
már elég régóta lehet nálunk. néhány dolog olcsóbb. ott dolgozom, de mégse vásárolok ott, mert utálom az egész rohadt postát, és nem fogok nekik bevételt csinálni.
2012. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A postán? Inkább már bolt mint posta.:))))))))))
2012. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, nálunk még nem igazán bő a választék, sőt ahogy a szomszédokat kérdeztem, ők sem vették eddig a fáradságot, hogy a postai árakat összehasonlítsák a boltival.

Nagyon meglepődtem, mennyivel olcsóbban adnak bizonyos dolgokat, azért kérdem, hogy vajon mennyire elterjedt ennek ismerete?


Kedves Első válaszoló!

Örülj, hogy van munkád! Hidd el, minden munkahelyen vannak problémás főnökök, utálatos kollégák, és "kedves" ügyfelek, akiket az ember esetenként a fenébe kíván. Lehet, hogy egy hónapban 29-30 napon át, de azon az egy napon, amikor a fizut kapod, biztosan nem az jut először eszedbe! :))))

2012. okt. 21. 08:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az előző válaszodra reagálnék, én is postás vagyok. Amikor az ember kézhez kapja a fizetését inkább sírhatnékja támad hidd el... Elmesélem milyen lett a posta ebben az évben, hátha kedvet kapsz és belépsz:


Értékesíteni kell minden marhaságot kávé, tea, ropi, szotyi, kiló kenyér, plüss játék, könyv, dvd, marhahús, wckefe, vetőmag, szerencsekk (amiből megvan a napi minimális követelmény!), sorsjegy, emellett kössél lakás-autó-élet-balesetbiztosítást, vedd fel a csekket/levelet, hallgasd a kedves ügyfelek anyázását, amiről aztán nem te tehetsz, mert te csak alkalmazott vagy és azt csinálod amit utasítanak, plusz a főnököd lecseszését a nap végén, hogy ez milyen szar nap volt megint és írhatod a tájékoztatód a főnökségnek. Emellett jelentsd a napi teljesítményt, végezd el legalább 2 vagy 3 ember munkáját ugyanannyiért (szombati, vasárnapi munkával) természetesen nem 8 órában, de persze 8-ban elszámolva. Akció van lassan minden héten 5, tartsd őket fejben, legyél naprakész. A kézbesítők haza visznek minimálbért télen, hóban fagyban, nyáron 40 fokban a 30 kilós batyukkal és persze nekik is értékesíteniük kell, az ablakosok közül az újak talán bruttó 100-120 között kapnak. Néha van olyan, hogy nem találkozom a nejemmel/gyerekemmel 2 napig, holott egy lakásban lakunk...


Gondold meg tényleg megéri-e... Lehet azzal védekezni, hogy máshol se jobb. Hát már nem biztos...

2012. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, remekül összefoglaltad. sajnos ez van a postán. én kézbesítő vagyok, múltkor azt mondta a főnök, hogy a levél már nem számít. amikor 3 féle szórólapot kellett vinni egy nap, és rá mertünk kérdezni h és a leveleket mikor vigyük ki? a válasz az volt, h az nem számít már, előbb a szórólap, meg a biztosítás.
2012. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nézőpont kérdése:

rákérdeztem, nincs felvétel. Ott se!

Hatvanegy-kétezer nyugdíjból (fűtés nélkül) cca 30-35 ezer havont a rezsi, most majd megint rájön még havi 10-15 fütés, a maradékból élj meg. De a nyugdíjast sehova nem veszik fel, mindenhova a fiatalt keresik, még 4 órásnak is örülnék, a minimálbérnek is örülnék, ha legalább havi 40 ezret a nyugdíj mellé tudnék keresni, oltári gazdagnak érezném magam. És hidd el nem vagyok egyedül!!!!

Csak azt nem értem, miért hiszi azt a fél ország (legalábbis itt a GYÍK-en), hogy a rengeteg nyugdíj kifizetése miatt tart az ország ott, ahol tart.

Nyugi, ha így haladunk, hamarosan éhen-döglik a nyugdíjasok 80 %-a, aztán majd fellendül a gazdaság! Sírjak, vagy nevessek??

2012. okt. 21. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a nyugdíjasok élnek rosszul nyugi... Nekünk a nejemmel együtt nincs nettó 200ezer a fizunk, és eltartunk 1 gyereket, aki még ovis (4 és fél éves). Albérletben lakunk. Havi 50+rezsi. autót most adtuk el mert nem bírtuk fenntartani, pedig nem is mai autó, hanem 11 éves rozsdás verda volt. Az egész országban 2féle ember létezik: a gazdag, akinek jól megy és a szegény, akinek nem. Középút nincs.
2012. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, Kedves 7-es!

Azért mondom, akinek még van munkahelye, akármilyen is, becsülje meg, mert még mindig jobb, mint a semmi, és kb. minden munkahelyen ugyanez van, mert tudják, hogy az emberek kiszolgáltatott helyzetben vannak, tehát ki lehet őket zsigerelni.

És mellesleg ezért kell számontartani azt is, hogy kapsz egy csomag kávét, teát, akármit pár száz Ft-tal olcsóbban, mert a sok kicsi, előbb-utóbb sokra megy!

Bízom benne, hogy nagyon sokan, akik eddig nem tudták, mert nem nézték, hogy a postán kapható cuccok árai hogyan viszonyulnak az egyéb boltok áraihoz, ezek után esetleg jobban megnézik ők is.


Zöld-kezecskét küldök nektek!

2012. okt. 21. 13:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Na,jöhetsz a helyemre!Ücsöröghetsz napi 10-12 (!) órát a postaablakban,ajánlgathatod a sok xar biztosítást MINDEN ÜGYFÉLNEK (nem számít hogy mindegyik azt mondja hogy kenyérre is alig telik akkor köthetsz magadnak) közben pontosan adjál vissza+áruld a sok gagyi plüsst,teát,kávét,cigit,könyvet,dvdt,sorsjegyet,szerencsekket mert MINDEGYIKBŐL meg van szabva hogy havonta mennyit KÖTELEZŐ eladnod.Természetesen direkt teljesíthetetlen az elvárás,hetente írogathatsz jelentéseket-persze a vezető szerint nem teljesíthetetlen hanem te vagy a szerencsétlen+leüvölti a hajadat.A sok "kedves" ügyfél már csak hab a tortán-bár nekem eddig szerencsém volt velük,még senki sem köpött le csak a k.anyámat szidják napi szinten.Valamiért az emberek gátlás nélkül alázzák meg a postásokat!Dehát megtehetik:a nagy magyar királyi posta sem erkölcsi sem anyagi felelősséget nem vállal egyik dolgozójáért sem!De van benne jó is:a dolgozók 30 Ft kedvezményt kapnak a postán árult élelmiszerekből!!!Szóval jöhetsz a helyemre én már nem sokáig csinálom ezt...
2012. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van. olyan terveket adnak neked, amiket nem lehet megcsinálni, mert olyanok döntik el az éves elvárásokat, akik sosem láttak postát belülről és emberekkel sem foglalkoztak sosem, csak irodából nagyfejek és vezetők. Éves tervleosztásnál azt nézik meg, mekkora az ügyfélforgalom, mekkora településen helyezkedik el, milyen csomópontban, mennyi ügyfélkosár nyitás volt a gépen, meg ilyen marhaságok.

Elvárás az van, és jó nagy leköpködés, ha nem teljesíted.

2012. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!