Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Makadámdiót hol lehet venni?

Makadámdiót hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Nem pörköltet és sózottat, hanem teljesen natúrt! Nagyon szeretem, de sehol nem találok, webshopokban sem. valaki nem tud egy jó titkos forrást? :)

2013. szept. 6. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik városban keresed, de Budapesten a Culinarisban és az Ázsia boltban garantáltan van.
2013. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Igen, Budapest kornyeken keresem. Az azsia boltban nem talaltam a neten a kinalatban. A culinarisnal igen! Viszon azota megtalaltam, hogy a paleoshopban is lehet venni, ahol 889 Ft 100g, a culinarisnal viszont 1499Ft! Az olcsobbnak nem olyan szep a csomagolasa es itthon csomagoltak, de gondolom nem lehet rosszabb. Majd veszek es akkor ossze tudom hasonlitani az Olaszorszagban vasarolttal. :)
2013. szept. 7. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Ázsia bolt webshopja most nem működik, de a héten jártam ott, ha jól emlékszem, valamivel 1000 Ft felett volt 100 g, úgyhogy jobban jártál így :)
2013. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!